Neden Kimse Most Wanted 2005'ten sonra çıkan NFS'leri sevmiyor?

Showdown King

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Duisburg
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i5 760 - 8 RAM - R7 250- Asus P55LX -
Samsung Evo 860 250 GB - 800~ GB HDD
Meslek
Öğrenci
NFS Underground 2, Most Wanted, Carbon, ProStreet, Undercover, Shift, The Run, Most Wanted 2 oynadım.

Ancak neden Carbon, ProStreet, Undercover ve The Run'ın sevilmediğini anlamıyorum

Carbon'un hikayesi ve oynanışı çok güzel. grafikleri bir tık kötüydü. Menüleri ise ban göre en iyileri arasında.

ProStreet'i anlayabiliyorum. Millet alışmış 250 ile viraj dönmeye burada patates olunca Alt F4'ü basmış olabilirler. Ancak gelişen olayları, araçları, (bana göre) oynanışı, pistleri ve menüsü çok güzel bir oyun.

Undercover'ın görüntüsü ve kontrolleri biraz rezildi. Hikayesi fena değildi. Ayrıca şehri çok hoşuma gidiyor. Ve bence en iyi menüye sahip oyun.

Shift ise ProStreet gibi. Ancak kontrolleri, hikayesi eksik. Biraz ruhsuz.

The Run ise bence gerçekten açık dünya olmadan yapılabilecek en iyi NFS oyunu idi. Baya güzel bir oyundu. Kontrolleri iyiydi, grafikleri iyiydi, hikayesi iyiydi, arabaları iyiydi, olaylar iyiydi. Aslında gerçek bir NFS oyunu imiş şimdi fark ettim :D

Most Wanted 2... Kaza ve kadere inanmak :D. Bir insan bu kadar mı kaza yapar arkadaş... Kontrolleri rezalet! Grafikleri hoş. Menüler acayip basit ve bence bu baya güzel. Arabaları ise güzel ancak modifiye yok. Sokaktan araç bulmak biraz garip. Ancak Blacklist misali Most Wanted listesi hoşuma gitti.

Sizin düşünceleriniz neler? Bence The Run gerçek bir NFS oyunuydu. Güzel Body Kit ve farklı stil seçenekleri, güzel yarış ve grafikleri ile hoş bir deneyimdi.

Bana göre en keyif aldıklarım:
Most Wanted 2005 > Carbon > Undercover
Ben Need for Speed'te bir hikaye bir boss kapışması hırs intikam vs gibi unsurlar sayesinde keyif alıyordum. Heleki Most Wanted ve Carbon'daki müzikler o kadar iyiydi ki seni oyunda gaza getirerek tutuyordu. Koca EA Most Wanted 2005 ve Carbon gibi oyunlarda hikaye sayesinde oyunların sevildiğini bildiği halde ruhsuz ve basit hikayeye sahip oyunlar yapmaya devam etti. Paraya ve emeğe yazık Üzücü. The run ı bitirmedim neden hatırlamıyorum.

Bana göre en keyif aldıklarım:
Most Wanted 2005 > Carbon > Undercover.
Ben Need for Speed'te bir hikaye bir boss kapışması hırs intikam vs gibi unsurlar sayesinde keyif alıyordum. Heleki Most Wanted ve Carbon'daki müzikler o kadar iyiydi ki seni oyunda gaza getirerek tutuyordu. Koca EA Most Wanted 2005 ve Carbon gibi oyunlarda hikaye sayesinde oyunların sevildiğini bildiği halde ruhsuz ve basit hikayeye sahip oyunlar yapmaya devam etti. Paraya ve emeğe yazık üzücü. The run ı bitirmedim neden hatırlamıyorum.

Haklısın abim ile beraber oynarken Most Wanted da mükemmel arabalarımızı polise kaptırmamak için kaç saat kaçardık polisten boş haritada gezsen bile oyundan zevk alıyordun ama şimdi ki heat veya Payback'te öyle bir his alamadım.

Heleki Most Wanted ve Carbon'daki müzikler o kadar iyiydi ki seni oyunda gaza getirerek tutuyordu.
Bir iki örnek atayım değil mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ben bu müzikleri en son Spotify listesine bile eklemiştim. Oyun dışında da dinleniyor acayip gaz müzikler.
Haklısın abim ile beraber oynarken Most Wanted da mükemmel arabalarımızı polise kaptırmamak için kaç saat kaçardık polisten boş haritada gezsen bile oyundan zevk alıyordun ama şimdi ki heat veya Payback'te öyle bir his alamadım.

Hem Carbon hem de Most Wanted'ta polise yakalanmamak için bayağı çaba gerekebiliyordu bazen. Abartmıyorum Carbon'da tekeri patlak arabayla kardeşim 1 saatten fazla kaçmayı başarmıştı. Kulağa mantıksız geliyor ama gözlerimle gördüm. Ben Payback'i de bitirdim başlarda verilen Skyline ile hem de. Oynanışını sevmiştim ama hikaye ruhu yoktu tabii.

Son düzenleme:
most wanted 2012 aslında 2005 in devamı gibi bir şey olmasını bekliyordu herkes. Fakat asıl aldığımız berbat polis takibi asla modifiye edilemeyen arabalar. Yarışlara erişmenin zorluğu ve bir güvenli evin olmamasıydı bence. Ayrıca DLC'ler oyunun suyunu iyice çıkardı. Ben 2005 oynarken daha zevk aldım doğrusu yalan olmasın ama 2012 o kadar kötü de değil sadece berbat bir isim seçtiler.

Geri
Yukarı