Neden kızlara sürekli ben yazıyorum da onlar bana yazmıyor?

BixibeeZy

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Neden konuştuğum hiçbir kız olmuyor? Neden sürekli ben yazıyorum ya da ben soru soruyorum sürekli? Neden 1 tane çabalayan biri çıkmıyor karşıma? Ben sürekli takıyorum çok ilgi gösteriyorum. Yeni tanıştığım birine de sürekli yazıyorum benim salaklığım biliyorum bu ama nasıl vazgeçebilirim bundan? Her konuştuğum kız ileride sevgilim olacakmış gibi hissediyorum. Ya da yeni tanıştığım bir kızla nasıl konuşmalıyım? Ne soru sorsam sonrasında sen diye soruyorlar bazen sormuyorlar sonrasında ya mesajı beğeniyorlar ya da görüldü atıyolar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunun bir kaç sebebi olabilir. İlk başta sanaldan yapiyosan karşı taraf genelde ilgisiz oluyor. Ama tanıdığın kişilerse fazla duygusal yatırım yapman herhangi bir şeyin olmayan kızı fazla abartma olabilir. Bir de yaşın gencse tipde önemli bir faktör.

Bunun birkaç sebebi olabilir. İlk başta sanaldan yapiyorsan karşı taraf genelde ilgisiz oluyor. Ama tanıdığın kişilerse fazla duygusal yatırım yapman herhangi bir şeyin olmayan kızı fazla abartma olabilir. Bir de yaşın gencse tipde önemli bir faktör.

Tipim ortalama bir tip diye düşünüyorum. Ve kızlarla konuşabiliyorum yani utangaçlığım falan yok. Sanaldan değil üniversiteden fakat hiç yüz yüze gelmediğim kişiler.

Bunun birkaç sebebi olabilir. İlk başta sanaldan yapiyorsan karşı taraf genelde ilgisiz oluyor. Ama tanıdığın kişilerse fazla duygusal yatırım yapman herhangi bir şeyin olmayan kızı fazla abartma olabilir. Bir de yaşın gencse tipde önemli bir faktör.

Şu an üniversiteden biriyle konuşuyorum. Sorular falan soruyorum işte konuşurken çok böyle kısa kesmeden çok iyi konuşuyor falan. Bugün öğlen işi vardı ben de 7 gibi antrenmana gidecektim. Kıza işin bitince konuşuruz yazdım. Olurr yazdı ama eve geldiğimde yazmamış. Ben de saat 10 bucuk gibi işin bitmedi sanırsam yazdım ( muhtemelen bitmiştir ). Sizce yazarak hata mı ettim?

Tipim ortalama bir tip diye düşünüyorum. Ve kızlarla konuşabiliyorum yani utangaçlığım falan yok. Sanaldan değil üniversiteden fakat hiç yüz yüze gelmediğim kişiler.

Şu an üniversiteden biriyle konuşuyorum. Sorular falan soruyorum işte konuşurken çok böyle kısa kesmeden çok iyi konuşuyor falan. Bugün öğlen işi vardı ben de 7 gibi antrenmana gidecektim. Kıza işin bitince konuşuruz yazdım. Olurr yazdı ama eve geldiğimde yazmamış. Ben de saat 10 bucuk gibi işin bitmedi sanırsam yazdım ( muhtemelen bitmiştir ). Sizce yazarak hata mı ettim?

Ya da kız nasıl olsa o yazıyor benim yazmama gerek yok diye düşündüğünden mi yazmadı acaba? Ya da unutmuş olabilir mi?

@BixibeeZy hayır sen kıza yazmışsın dönmeyince yapacağın bir şey yok. İlgisi olmayabilir ama sen böyle yaparak işi daha yokuşa suruyosun.

Boy tip önemli unideysen en çok gyme falan gidebilirsin iyi kıyafet tarzı yapıp okul ortamında sosyalleşirsen bulursun kızlı erkekli gruplar olabilir. Okul dışı dau game olabilir vs vs.

Geri
Yukarı