Neden Nitroepin.com'dan hesap alınmaz?

Pixel_x

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Programcısı
Merhaba başlıkta yazdığım gibi Neden Nitroepin.com'dan hesap alınmaz. Uygun fitayı diye 19,90 TL'ye Forza Horizon 4 satın aldım, internetim 8 Mbps olmasına rağmen 91 GB'lık oyunu indirdim. Aldığım hesap bir hafta boyunca sorusuz şekilde kullandım sonra, oyunu açınca hesap parolası değiştiği için oyuna giremedim, Nitroepin.com'a mesaj attım ve onlarda bana yeni hesap verdiler, fakat verdikleri hesap Xbox Game Pass hesabıydı, içerisinde Forza olduğu için oyun açtı oynamaya devam ettim. En önemli oyunu her açtığımda doğrulama kodu istiyor, hesaba baktığımda hesapta 20'den fazla cihaz kayıt edilmişti, yani bana verilen hesap başkalarınada verilmişti,

Kısacası 91 GB'lık oyunu 3,5 günde indirdim ve 1 ay bile doğru düzgün oynayamadım. Buraya yazmamın sebebi ben pişman oldum siz de olmayın diye, şöyle bir şeyde var oyunu açtığımda adamlar kodu onaylamasa oyuna giremiyorsunuz tek Forza değil her oyun için, canları ne zaman ister ise o zaman onaylıyor rezil oluyorsunuz. Neyse daha neleri var. :üzgün:

Son düzenleyen: Moderatör:
Başlık ''Neden hesap satın alınmamalı?'' olmalı. Nereden alırsan al bu tür durumlarla karşılaşabilirsin, o yüzden satın almamak en mantıklısı.

Geri
Yukarı