Neden Redmi Telefon Almamalıyız?

Söylediklerinin bir kısmı yanlış. Doğru kısımlarda da kendi sinirini dile getirmişsin. İlk çıktığından beri Note 9 Pro kullanıyorum, hiç kasmıyor. Ayrıca yazılım desteği konusunda (kendinle çelişmişsin) sana hak vermiyorum. Sonuçta Redmi bir alt model geç gelmesi normal.

Param da var S7'im de var. Sen mi kıracağım? Almıyorum Redmi falan

Alt model olan Samsung A10'a Android 10 geleli 5 aydan fazla oldu. Note 8 ise hâlâ almadı. Ayrıca dediğim gibi her alan kişi kasma yaşamıyor ama alanların %40'ı yaşıyor. Azıcık forumlara bakmanızı tavsiye ederim.
Her Redmi Note 9'da veya 8'de kasma olacak demedim zaten. Her Rampage PSU bozulmadığı ve her James Donkey SSD'nin sağlığı düşmediği gibi her Redmi kasmaz. Ama çoğunda kronik olarak bu sorun bulunuyor. Ben sadece kendimce olayları listeledim.

4 Yıllık Sony maceramdan sonra bende bir süre araştırdıktan sonra 2 hafta önce mi Note 10 Lite aldım, Redmi Note 9 Pro almadım çünkü malzeme kalitesi düşük olduğu ve alt marka olduğu için bir sorun yaşadığımda pişman olmak istemedim. Samsung'a yıllardır ön yargılıyım ve hala sunduğu şeylere göre çoğu modelinin gereksiz pahalı olduğunu düşünüyorum. Keşke Sony adam akıllı telefon üretmeye devam etseydi de biz de kötünün iyisini seçmek zorunda kalmasaydık.

Mi almanız iyi olmuş. Ayrıca pahalı olduğunu düşünebilirsiniz fakat 3 yıl boyunca stabil Android güncellemesi vermek çok kolay sayılmaz.

İşte bu yüzden ve sırf Redmi serisinde AMOLED panele sahip telefon yok, 2-3 modellerinde de sık sık Ghost screen sorunuyla karşılaşıldığı için Redmi serisini almadım. Önermiyorum ve sıcak da bakmıyorum. Dün bir telefon aldım ( Mi Note 10 Lite ). Çok baktım, Redmi gerçekten ucuz ama gözümü boyayamadı.

Hele o Z5 ya da Premium olan bence mükemmel telefondu.

Benim önerim Samsung M31 6 GB RAM ve hatırlamıyorsam 128 GB hafızaya sahip. Kamerası 64 MP selfie kamerası ise 32 MP. İşlerinizi karşılayacak, sizi yarı yolda bırakmaz. Bu arada 6000 mAh bataryası var .

Fiyat/performans olarak Samsung yaklaşık son 1 senedir Redmi ile yarışmakta. Kullanıcıların kafalarında Samsung daha pahalı Redmi daha ucuz ve performanslı gibi bir düşünce kaldı. Bu durum MSI ve Monster arasındaki duruma benziyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…