Neden RGB olmayan klavye yok?

RGB veya ışıklı olmasını sadece süs olarak yorumlamayın. Çünkü gece kullanımı için gerekli bir özellik. Karanlık ortamlarda tuşlara bakmadan yazamayanlar olabilir. Diğer ürünler için bir şey diyemem fakat klavyede olmasını kesinlikle doğru buluyorum.

İthalatçı bozulmadığı sürece sorun olmaz bozulsa bile ithalatçı garantisi kimse ona gönderilecek çoğunlukla sorun çıkarmıyorlar ama istisna olabiliyor.

İthalatçı şey değil mi, garantisi benim kardeşim.

RGB veya ışıklı olmasını sadece süs olarak yorumlamayın. Çünkü gece kullanımı için gerekli bir özellik. Karanlık ortamlarda tuşlara bakmadan yazamayanlar olabilir. Diğer ürünler için bir şey diyemem fakat klavyede olmasını kesinlikle doğru buluyorum.

Haklısınız fakat sorunumuz RGB olması değil, RGB olmaması. RGB olmayan klavye yok.

İthalatçı şey değil mi, garantisi benim kardeşim.

Haklısınız fakat sorunumuz RGB olması değil, RGB olmaması. RGB olmayan klavye yok.
İşte ben de sebebini söylüyorum. Teknoloji aldı başını gitti. Bu zamanda RGB olmayan klavye kabul edilebilir değil. Bahsettiğim durumdan ötürü. Renkli olmasa bile , en azından sabit bir ışık koymak zorundalar. Ancak wiress klavyelerde olmayabilir.

Hem RGB var ise neye zararı var ki? Tek bir tuş ile kapatabilirsiniz. Neden sizi rahatsız ettiğini anlamadım. RGB klavyeler illa RGB açık olarak kullanılmıyor sonuçta. Bu bir fonksiyon. Ben de duruma göre bazen açmadan kullanıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı