Neden sadece liseliler sınav oluyor?

O zaman vakaların tam sayısı açıklanmıyordu ama.

İşte biz açıklanmadığı halde şu anki vaka sayısına denk bir vaka sayısında sınav olduysak ve şimdi 1.nci dönem sınavları iptal olursa %40'lık kısım hakkını arayacaktır diye düşünüyorum. %40'lık kısımı karşılarına almak istemeyeceklerdir. Bu yüzden hepinize teker teker tulum giydirirler yine de o sınava sokarlar sizi.

İşte biz açıklanmadığı halde şu anki vaka sayısına denk bir vaka sayısında sınav olduysak ve şimdi 1.nci dönem sınavları iptal olursa %40'lık kısım hakkını arayacaktır diye düşünüyorum. %40'lık kısımı karşılarına almak istemeyeceklerdir. Bu yüzden hepinize teker teker tulum giydirirler yine de o sınava sokarlar sizi.
Çok iddialısın. 😀 Ben zaten sınava girmeyiz demiyorum, ertelenir.
İptal olur şeklinde yazmışım yanlış anlaşılmış.

Birisi hortlatmış konuyu galiba.

Hocam bizde fırsat eşitliği diye bir şey yok eğitimde, ilkokullara ve ortaokullara sınav yapmayan MEB, gelmiş Liselilere "siz sınav olacaksınız paşa paşa." diyor. Bahanesini de bulmuş tabi MEB, "Konular birikmeden sınavınızı olun, konular birikirse altından kalkamazsınız." diyor. Len benim güzel kardeşim, Ortaokulluların konuları birikmiyor mu? İlkokul 3 ve 4.'lerin konuları yok mu da sen gelmişsin özellikle Liselilere "Sınav yapcaz karşim!" diyorsun.
Sistemin insafına kaldık işte, adamlar kabinede ne uydurursa onu yapacağız.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı