Neden Starbucks’ta Takma İsim Kullanmalısınız?

Ruh halime göre keyfim çok yoksa kendi ismimi keyfim yerindeyse süceattin yazdırırım :) Gerçi onuda hep yanlış yazıyolarda neyse :)

"Arsız bela 2013" laktozsuz kahveniz hazır.
"Gecelerin yargıcı" mokada krema olacak mıydı?
"Kızlar eklesin 0 5xx..." Türk kahveniz hazır.

Bizde kullanmak istesen daha neler neler çıkardı🤣 Ben direkt adımı kullanıyorum hatta sohbet de ediyorum baristalarla. Hiçbir sıkıntı yaşamadım umarım yaşamam da:) Hatta PUBG adını veren de oldu beraber Poçinki'ye atladık:) Yalnız özellikle Amerika'da isimleri yanlış yazma ve okuma sorunu yüzünden çok mizaha sebep oluyormuş Starbucks'lar:)

Evet yine Starbucks'la ilgili bir başlık amacından saparak Starbucks'ın ne kadar pahalı olduğu hakkında yorumlarla dolmuş :) Standart Kadıköy kafelerine göre bence ucuz bile :)

Gizliliğe gelirsek, makaleyi ele alan arkadaş kendisinin aslında ne büyük bir stalker olduğunu ifşa etmiş :D Bunun için Starbucks'ta isim öğrenmesine gerek yok. Aynı kişiyi sadece firmasını bilerek de bulmanız mümkün. Tek farkı biraz daha fazla zaman alabilirdi. Bir de eğer bir insan LinkedIn'de Twitter linki vs. bırakıyorsa zaten bulunmak istiyordur.

Gizliliğe gelirsek, makaleyi ele alan arkadaş kendisinin aslında ne büyük bir stalker olduğunu ifşa etmiş :D Bunun için Starbucks'ta isim öğrenmesine gerek yok. Aynı kişiyi sadece firmasını bilerek de bulmanız mümkün. Tek farkı biraz daha fazla zaman alabilirdi. Bir de eğer bir insan LinkedIn'de Twitter linki vs. bırakıyorsa zaten bulunmak istiyordur.
Yapılan yer bildirimlerine baksan zaten her şey ortaya çıkar. Hem daha kolay bence bu kadar uğraşa gerek kalmazdı:)

"Arsız bela 2013" laktozsuz kahveniz hazır.
"Gecelerin yargıcı" mokada krema olacak mıydı?
"Kızlar eklesin 0 5xx..." Türk kahveniz hazır.

Bizde kullanmak istesen daha neler neler çıkardı🤣 Ben direkt adımı kullanıyorum hatta sohbet de ediyorum baristalarla. Hiçbir sıkıntı yaşamadım umarım yaşamam da:) Hatta PUBG adını veren de oldu beraber Poçinki'ye atladık:) Yalnız özellikle Amerika'da isimleri yanlış yazma ve okuma sorunu yüzünden çok mizaha sebep oluyormuş Starbucks'lar:)
Amerika'da bilerek yapiyorlar onu, yanlis yazilan isimler sosyal medyada paylasilsin, Starbucks reklami olsun diye.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı