Neden Steam cüzdan kodu alıyorsunuz?

• Konuyu başlatan BGSGP
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 314

BGSGP

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Sadece merakımdan soruyorum. Neden hesabınıza kartınızı ekleyip, örneğin 15TL'lik oyuna 15TL ödemek yerine 20TL'lik bir Steam kodu alıp onunla 15TL'lik oyun alıyorsunuz? "neden olmasın" gibi mesajları "gereksiz mesaj" olarak raporluyorum bilginiz olsun.

Sadece merakımdan soruyorum. Neden hesabınıza kartınızı ekleyip, örneğin 15TL'lik oyuna 15TL ödemek yerine 20TL'lik bir Steam kodu alıp onunla 15TL'lik oyun alıyorsunuz? "neden olmasın" gibi mesajları "gereksiz mesaj" olarak raporluyorum bilginiz olsun.
Hocam Steam cüzdan ile topluluk pazarından eşya alınabiliyor.

Topluluk pazarından alışveriş yapmıyorsan ya da fırsat kampanyaları takip etmiyorsan cüzdan kodu almaya gerek yok. Bu saydıklarımdan sonra bana sorarsan: Neden almayayım?

Benim eskiden internetten alma imkanım olmadığı için Migros gibi yerlerdem cüzdan kodu almışlığım var.

Topluluk pazarından eşya alanlar var, kartı olmayıp marketlerden alan vardı. Eskiden Steam cüzdan kodları marketlerde satılıyordu hala var mı bilmiyorum.

Geri
Yukarı