Neden Superonline kullanmamalısınız?

Merhabalar,

Bende Kahramanmaraş'tayım rica etsem bir DM atabilir misiniz? Bir kaç soracağım var bende superonline geçmeyi düşünüyorumda. @226261

Son düzenleme:
Merhaba Super onlinedan gayet memnunum paketten tam hız alıyorum ve ping değerlerim 10-30 arasında. Bilgisayarı internete Wi-fi ile mi bağlıyorsunuz? Üzgünüm ama wifi ile zaten muhteşem ping değerleri mümkün değil. Hele hele mesafe uzak ve alıcınız iyi değilse 60-80 dan aşağı alamazssınız. En iyi performans için kablolu bağlantı öneririm.

ping de bir sorun yok zaten ben twitter üzerinden de kendilerine belirttim benim düşüncem superonline kadar iyi ping veren internet sağlayıcısı görmedim cs:go da 29 kadar gördüm pubg de 35 34 kadar gördüm tek sıkıntım speed test de şimdi 100 ( 1 hafta önce 150 - 190 ) gösterip steam de oyun indirirken 50 mbps zor görüyor bir de fiber internetin %40 - %50 paket kaybı yaşaması bana göre normal değil. Üstelik Ankara - Çankaya oturuyorum.

@ragnarock492 176'lı IP'ler gerçekten sorunlu. Yeni eve geçtiğimden beridir 176'dan başka bir IP adresim olmadı. İllallah ettirdi!

@ragnarock492 176'lı IP'ler gerçekten sorunlu. Yeni eve geçtiğimden beridir 176'dan başka bir IP adresim olmadı. İllallah ettirdi!
10'lu IP'ler de öyle. Izmir'de hep 10'lu IP alıyorum. Normalde Izmir-Istanbul arası 9ms alınması gerekirken neredeyse tüm kullanıcılar 15ms alıyor.

@226261 PM atmayı bulamadım. Galiba PM atılmıyor bu forumda. Neyse buradan sorayım. 1.1.1.1 DNS ile pinginiz nedir? League of Legends TR sunucularında kaç ping alıyorsunuz? Discord sunucularında kaç ping alıyorsunuz? Birde ek olarak 1.1.1.1 ve vie.valve.net gibi yerlere traceroute sonucu paylaşma imkanınız var mı?

Izmir'den değerler arıyorsanız referans değerler:

Ek olarak şöyle bir durum var nedense. Bazı Huawei router modellerinde DNS ayarı yapılsa bile Whois sitelerinde Superonline DNS çıktığını söyleyenler var. Ben ZTE H3600 ile kullanım yapıyorum ve arayüzden DNS'i değiştirdiğimde bu sitelerde Superonline değil Cloudflare çıkıyor.

Merhaba biz arkadaşlarla superonline kullanıyoruz herhangi bir engel ile karşılaşmadık vpn ve proxyler çalışıyor. Sadece arkadaşta bir ara oyunlarda vs girme sorunu oluyordu meğersem güvenli internet açıkmış onu kapattırdılar şimdi sorun yaşamıyorlar.

süperonline kullanıyorum ilk başta berbattı 7 gün ping 500 lerde idi sonra baktımki türknet ve türk telekom ve vodafone kullanan arkadaşlarımdan daha düşük ping alıyorum csgoda tr sunucusu 29 ms alıyorum tt kullanan arkadaşım 30 türknet kullanan arkadaşım 38 vodafone kullanan arkadaşım 55 ping alıyor yani herkez sorun yaşayacak diye birşey yok hatta bende o 29 ms yi gösterince sinirlendi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…