Neden Technopat'ı tercih ediyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

60993

Hectopat
Makaleler
2
Neden Technopat'ı tercih ettiniz? Ben saçma ve alakasız cevapların yazılmadığı, düzenli, teması da gayet hoş olan bir forum olduğu için Technopat Sosyal'i tercih ediyorum. Peki ya siz ?

Anlaşılan bir dil kullanan ve saygı ortamını barındıran, herkesin başkasının sorununa cevap bulmak için çabalaması yeterli. Ayrıca konuların sonunda "Beqensiysen +Rep" gibi sözler ya da "Beyler Torrent indirme hatası alıyorum" gibi başlıklar açılmıyor. Sosyal'de pek aktif göremediğimiz Berker Güngör'ü görmem de kendisi varsa kesin burası kıytırık bir yer değildir dememe sebep oldu.

Ayrıca konuların sonunda "Beqensiysen +Rep" gibi sözler ya da "Beyler Torrent indirme hatası alıyorum" gibi başlıklar açılmıyor.
En sevdiğim yönü de bu zaten. "Beyler acil yardım taktik verin pls " gibi sözleri de unutmamak gerek.

Technopat'ı tercih etmemin asıl nedeni; evet, başta saygı sevgi ve daha düzgün Türkçe...
Ancak asıl tercih nedenim; "Siyasetin S'sinin bile geçemeyeceği" bu bağlamda ırkçılığın da önüne geçilebileceği süşüncesi idi...
Fakat geçenlerde uğradığım ırkçılık beni az da olsa hayal kırıklığına uğrattığını söyleyebilirim. (Konuyu raporladığım halde bile, hiç bir şey yapılmadı)(n)

"beyler, acil yardım. beninm peste ekran qartı swramı 64 mega v gösterir..." benzer yazıları, gereksiz mesajları ve saygısızlık görmemek için; sorduğum sorunun cevabını bulmak için, sevgi ve saygı için Sosyal'deyim

Technopat'ı tercih etmemin asıl nedeni; evet, başta saygı sevgi ve daha düzgün Türkçe...
Ancak asıl tercih nedenim; "Siyasetin S'sinin bile geçemeyeceği" bu bağlamda ırkçılığın da önüne geçilebileceği süşüncesi idi...
Fakat geçenlerde uğradığım ırkçılık beni az da olsa hayal kırıklığına uğrattığını söyleyebilirim. (Konuyu raporladığım halde bile, hiç bir şey yapılmadı)(n)
Hocam, zaten işin içine siyaset girince ırkçılık vb. kötü söylemler ortaya çıkıyor.

Hocam, zaten işin içine siyaset girince ırkçılık vb. kötü söylemler ortaya çıkıyor.
Irkçılıkta kötü olan ne var acaba? Bir ülke gelişmek istiyorsa güçlenip baskı kurmaya mecburdur. He tabi sen yöneten değil yönetilen ülke olmak istiyorsan başka tabi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı