Rehber Neden Ucuz Minecraft Premium hesabı almamalısınız?

hazernag

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dava ile uğraşmamak için herhangi bir site adı vermek istemiyorum. Zaten neredeyse hepsi bir birinin aynısı.

Kendim de zamanında bu tür ucuz premium hesaplarını merak edip almıştım. Ve sonuç umduğumdan farklı olmadı. Hadi gelin size niye bu tür premium hesapları almamalısınız anlatayım. (Minecraft için)

1 - Yasa Dışı

Ucuz premium hesapların %90+ oranı çalıntı ve kullanılmayan hesaplardan oluşuyor. Fakat hesap sahibi bir gün sizin, hesabına girdiğini fark ederse isterse dava boyutuna bile götürebilir bu olayı.

2 - Hesap Patlayabilir

Kendi tecrübem, bu tür sitelerden deneme amaçlı 3 tane demir premium (en dandiği) hesap aldım. İlk hesapta 3-4 gün civarı takıldıktan sonra hesabın şifresi değişti. Ve diğer hesaba geçtim. O hesapta 2 gün civarı bir şey dayandı. Diğer hesaba geçeyim derken hesaba giremeden şifresi değişmişti. Bu da demek oluyor ki, ya hesap sahibi şifresini değiştirmiş, ya da hesapları sadece size satmıyorlar. Çünkü bu hesap datası satıcılar arasında sadece tek bir satıcıda yok. Bu satıcılar al sat yaparak bu hesapları elde ediyorlar. Ve büyük ihtimalle 50+ kişi bu hesaplara aynı anda sahiplik yapıyor.

3 - Dolandırılabilirsiniz

Ucuz Minecraft premium satan siteden değil ama ucuz robux satan bir siteden alışveriş yapmıştım. Fark yok aslında çünkü ikiside birbirine bağlıydı internette gördüğüm videolara dayanacak olursam. Parayı belirtilen hesaba attım ve robux hesabıma gelmedi.

4 - Microsoft'un Yeni Kuralı

Microsoft'un açıklamasına göre, Minecraft hesabını Microsoft'a bağlamayan kullanıcılar hesaplarını bağlamadıkları sürece Minecraft hesabına erişemeyecekler. Bu da demek oluyor ki, o hesaptaki e postaya erişiminiz olması gerekiyor. Eğer yoksa, üzgünüm ama bir daha o hesaba giremeyeceksiniz.

5 - Satanlar bile önermiyor?!

Discord'da eskiden bu tür hesap satışıyla ilgilenen arkadaşla konuşmuştum. Kendisinin sitesi vardı ve kanıtlarıyla hepsini gösterdi. Arkadaşın kendisi de önermiyordu. Yurt dışı sitelerden ucuza hesap satın alıp, türkiye'de kar edebileceği fiyattan satıyordu.

Diyelim ki bu 5 aşamayıda umursamıyorsunuz veya başarıyla geçtiniz. Uzun süredir hesabı kullanıyorsunuz ve hesap sahibi bu konu hakkında bir şey yapmayacak. Yine diyelim ki Microsoft bu tür hesaplar için de yeni bir kural getirmeyecek. O zaman hesabınız hayırlı olsun. Bu hesaplar hakkında yeni bir güncelleme gelmeyene kadar hesabınızı istediğiniz kadar kullanın. Ama benim önerim para biriktirip orijinal minecraft.net sitesinden (şuanki fiyatı €29,00) satın alın. Eğer parayı yetiştirebileceğinizi düşünüyorsanız Xbox Game Pass'e (29,99TL/Ay) abone olabilirsiniz.

Son düzenleme:
dava ile uğraşmamak için herhangi bir site adı vermek istemiyorum. Zaten neredeyse hepsi bir birinin aynısı.

kendim de zamanında bu tür ucuz Premium hesaplarını merak edip almıştım. Ve sonuç umduğumdan farklı olmadı. Hadi gelin size niye bu tür Premium hesapları almamalısınız anlatayım. (Minecraft için)

1 - yasa dışı

Ucuz Premium hesapların %90+ oranı çalıntı ve kullanılmayan hesaplardan oluşuyor. Fakat hesap sahibi bir gün sizin, hesabına girdiğini fark ederse isterse dava boyutuna bile götürebilir bu olayı.

2 - hesap patlayabilir

Kendi tecrübem, bu tür sitelerden deneme amaçlı 3 tane demir Premium (en dandiği) hesap aldım. İlk hesapta 3-4 gün civarı takıldıktan sonra hesabın şifresi değişti. Ve diğer hesaba geçtim. O hesapta 2 gün civarı bir şey dayandı. Diğer hesaba geçeyim derken hesaba giremeden şifresi değişmişti. Bu da demek oluyor ki, ya hesap sahibi şifresini değiştirmiş, ya da hesapları sadece size satmıyorlar. Çünkü bu hesap datası satıcılar arasında sadece tek bir satıcıda yok. Bu satıcılar al sat yaparak bu hesapları elde ediyorlar. Ve büyük ihtimalle 50+ kişi bu hesaplara aynı anda sahiplik yapıyor.

3 - dolandırılabilirsiniz

Ucuz Minecraft Premium satan siteden değil ama ucuz Robux satan bir siteden alışveriş yapmıştım. Fark yok aslında çünkü ikisi de birbirine bağlıydı internette gördüğüm videolara dayanacak olursam. Parayı belirtilen hesaba attım ve Robux hesabıma gelmedi.

4 - Microsoft'un yeni kuralı

Microsoft'un açıklamasına göre, Minecraft hesabını Microsoft'a bağlamayan kullanıcılar hesaplarını bağlamadıkları sürece Minecraft hesabına erişemeyecekler. Bu da demek oluyor ki, o hesaptaki e postaya erişiminiz olması gerekiyor. Eğer yoksa, üzgünüm ama bir daha o hesaba giremeyeceksiniz.

5 - satanlar bile önermiyor?

Discord'da eskiden bu tür hesap satışıyla ilgilenen arkadaşla konuşmuştum. Kendisinin sitesi vardı ve kanıtlarıyla hepsini gösterdi. Arkadaşın kendisi de önermiyordu. Yurt dışı sitelerden ucuza hesap satın alıp, Türkiye'de kar edebileceği fiyattan satıyordu.

Diyelim ki bu 4 aşamayı da umursamıyorsunuz veya başarıyla geçtiniz. Uzun süredir hesabı kullanıyorsunuz ve hesap sahibi bu konu hakkında bir şey yapmayacak. Yine diyelim ki Microsoft bu tür hesaplar için de yeni bir kural getirmeyecek. O zaman hesabınız hayırlı olsun. Bu hesaplar hakkında yeni bir güncelleme gelmeyene kadar hesabınızı istediğiniz kadar kullanın. Ama benim önerim para biriktirip orijinal minecraft.net sitesinden (şu anki fiyatı €29, 00) satın alın. Eğer parayı yetiştirebileceğinizi düşünüyorsanız Xbox Game Pass'e (29,99TL/Ay) abone olabilirsiniz.

Gerçekten çok haklısınız üstelikte 16-8 yaş yaş izleyicisi olan Minecraft kanalları bile reklamlarını yapmakta. Zaten 500 TL olan bir şeyyi (en sonki gördüğüm fiyat) 3-5 liraya alıp kullanabilmeyi düşünmek saçmalık.

Bir kaç yıl önce platiden 10tl ye herşeyi değişen hesap almıştım. E postasıda bendeydi. Şu an aktif olarak hala kullanıyorum. Hayattaki en büyük şanslarımdan birini kullandım.
Bende aldım yıllar evvel sorunsuz aktifleşmişti key ne oldu acaba :) Oyuna nereden nasıl ulaşıyoruz?

Gerçekten çok haklısınız üstelikte 16-8 yaş yaş izleyicisi olan Minecraft kanalları bile reklamlarını yapmakta. Zaten 500 TL olan bir şeyyi (en sonki gördüğüm fiyat) 3-5 liraya alıp kullanabilmeyi düşünmek saçmalık.
Minecraft hakkında bilgim, fikrim yok ama Windows 10 da 2-3 binlik, ama yıllardır 10-30 tl arası aldığım keyle sorunsuz çalışıyor.

O iş nasıl oluyor, var mı bilen acaba? Niye sorun yaşamıyoruz? Niye bu kadar ucuz?

Bende aldım yıllar evvel sorunsuz aktifleşmişti key ne oldu acaba :) Oyuna nereden nasıl ulaşıyoruz?

Minecraft hakkında bilgim, fikrim yok ama Windows 10 da 2-3 binlik, ama yıllardır 10-30 tl arası aldığım keyle sorunsuz çalışıyor.

O iş nasıl oluyor, var mı bilen acaba? Niye sorun yaşamıyoruz? Niye bu kadar ucuz?

Bu konuda bir sürü bilgi bulabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı