Neden uyumuyorsunuz?

Bülent Ersoyun Geceler adlı eserinde dediği gibi;

''
Çilesi yok cefası yok
Senin gibi aldatmıyor
Kaprisi yok gururu yok
Beni her gün ağlatmıyor
Hiç tasam yok aşktan yana
Yaşıyorum, kana kana
Unutturdu seni bana geceler, geceler, geceler
Sırdaşım oldu geceler, yoldaşım oldu geceler''

Geceler iyidir.

Bülent Ersoyun Geceler adlı eserinde dediği gibi;

''
Çilesi yok cefası yok
Senin gibi aldatmıyor
Kaprisi yok gururu yok
Beni her gün ağlatmıyor
Hiç tasam yok aşktan yana
Yaşıyorum, kana kana
Unutturdu seni bana geceler, geceler, geceler
Sırdaşım oldu geceler, yoldaşım oldu geceler''

Geceler iyidir.
Bu dizeler beni bin yerimden bıçakladı.

Monoton hayatı pek sevmiyorum bu her şey için geçerli. Genellikle saat 11-12 gibi yatarım gece 4-5 gibi uyanırım evde çalışmama rağmen fakat sırf vücudum dinç olsun sabah 9 gibi spor salonuna gideyim günüm uzun geçsin diye fakat arada da uyku düzenimi bozarım ki o durumdan da sıkılmayayım. Zaten gece uykusu almadan ben rahatsız hissediyorum kendimi o yüzden de bu bozuk düzeni en fazla 1 hafta sürdürüyorum o monotonluktan çıkmak için.

Monoton hayatı pek sevmiyorum bu her şey için geçerli. Genellikle saat 11-12 gibi yatarım gece 4-5 gibi uyanırım evde çalışmama rağmen fakat sırf vücudum dinç olsun sabah 9 gibi spor salonuna gideyim günüm uzun geçsin diye fakat arada da uyku düzenimi bozarım ki o durumdan da sıkılmayayım. Zaten gece uykusu almadan ben rahatsız hissediyorum kendimi o yüzden de bu bozuk düzeni en fazla 1 hafta sürdürüyorum o monotonluktan çıkmak için.
Sessiz, sakin. Huzurun başlangıcı. Sabah ilk ışıklar bitişi. Bu yüzden geceleri uyumuyor, tadını çıkarıyorum.
Gece uykusuzluğunun ramazan ayı döneminde olanı güzeldi. Arkadaşlarla sesli sohbette arattırdığımız o LoL sırasında içecek almaya gittiğimiz anlar.

Geri
Yukarı