Neden Windows XP seviyorum?

Senin sevdiğin bir şeyi kötülemek olmuyor Windows XP çöp demek. Windows XP'nin çöp olduğunu belirtmek oluyor.

Ha bu arada Windows XP çöp. Öyle böyle değil. Cidden çöp.

Felaket çöp, Windows XP çöp.

Bruhhh sen g(old) bile değilsin çöp değil en azından Windows 10 gibi boş durmuyor ekrana gelen karakterler yardımcı olup oyun oynuyorlar Windows XP ekran görüntüsü Windows 10'dan daha iyi ve de o zamanlar her şey bedavaydı WinRAR bile ve sen çöp diyorsun senin aklın yetmez zaten Windows XP'ye bruh

Bruhhh sen g(old) bile değilsin çöp değil en azından Windows 10 gibi boş durmuyor ekrana gelen karakterler yardımcı olup oyun oynuyorlar Windows XP ekran görüntüsü Windows 10'dan daha iyi ve de o zamanlar her şey bedavaydı WinRAR bile ve sen çöp diyorsun senin aklın yetmez zaten Windows XP'ye bruh

Windows XP çöptür. Windows 10 - 11 kraldır. Zaten sen de Windows 10 kullanıyormuşsun :D Bu nasıl çelişki anlamadım. @Recep Baltaş ında dediği gibi eski nesil işletim sistemi seviciler bir bitmedi be.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bruh Windows XP yükleyim PC'de 11 nesil Intel RTX3090 en son anakart ve de 64 GB 64X bit alsan işletim sistemine performans arttırsan Windows regeidt FPS ayarı çeksen nesi kötü bruh bir şey bile bilmiyon bruh bizim kuzen lakabı kara sinek oda anlamaz o işlerden ikinizde bilmiyonuz boş konuşuyonuz bruh.
Windows XP kral Windows'un yeni sistemi iyi ama bu bizi işlemez Windows XP deler geçer.

Velev ki bilgisayarında 11.nesil Intel ve RTX 3090 var bana DxDiag veya CPU-Z SS'ini atar mısın?

Eskiden güzel olan işletim sistemi :D.
Kullanmak isterim ama dual boot ile uğraşmaya vaktim yok.
Yeni PC alınca eskisinde denerim.

Windows XP maksimum belirli bir belleği desteklemiyor muydu? Onun üstüne çıkınca mavi ekran veriyordu diye hatırlıyorum. 10-13 yıl önce PC bellek takviyesi yaparken hep mavi ekran veriyordu... Sonradan anladık maksimum 256 mıydı 512 miydi öyle bir şey destekliyormuş. O zamanlar 130 TL vermiştik 128 MB bellek için. 256 MB'de olabilir. Ben o zamanlar 500 GB HDD 350 TL vermiştim. O zamanın parası ile düşünün :D. HDD fabrikaları yanmıştı tüm fiyatlar uçmuştu... O günü benle birlikte hatırlayanlar olacaktır. Alma sebebim, bilgisayarı acil topluyordum tek HDD sona kalmıştı. Onuda ucuz diye sona bırakmıştım :(.

Geri
Yukarı