Neden Xiaomi düşmanıyız?

Bence de, bende POCO F1 var SD 845 var 6/128 hafıza halen ilk günkü gibi müthiş bir cihaz.

Düşman değilim aksine severim fakat kullanıcılarının çoğunluğunun her fırsatta diğer markalara giydirmesini sevmiyorum.

Xiaomi'nin telefonları genellikle 2-3 yıl kullan at telefonlar, parasından da anlıyorsun zaten. Kaliteli, uzun ömürlü telefon istiyorsan yükselteceksin bütçeyi bu kadar basit.

Hocam kasasında Xiaomi yazdığı için mi öyle?

X3 Pro 2-3 yılmı dayanır sizce Qualcomm 860 ile?

Samsung ile Xiaomi karşılaştırmanıza gerek yok.
Hitap ettiği bütçe çok farklı.
Samsung kalitelidir pahalıdır uzun süre kullanılabilir.

Öyle miyiz? Ben ve ailemden birkaç kişi kullanıyor Xiaomi ürünlerini ve epey memnunuz açıkçası. Router, bileklik, telefon vs.

Hocam o ısınma sorunu Note 8 Pro da değil G90t modelinde var diye biliyorum ben.

Hocam ben açıkçası kötülemiyorum ama Samsung dururken başka telefon almam. Sadece Xiaomi değil hiçbir markayı almam. Sebebi ise fanboyluk değil. Lenovo'dan HTC'ye kadar hepsini denedim. Samsung sağlamlık açısından en iyisi. Ayrıca Samsung'un yan hizmetleri de güzel. Mesela Smart Switch diye bir uygulaması var. Onuna telefondaki dosyalarının yedeğini almak 5 dakika sürüyor. Ama sadece bir butona tıklıyorsun her şey halloluyor. Aynı şekilde geri yükleme de öyle. Ayrıca Samsung'da Game Launcher diye bir uygulama var. Onunla optimizasyon sorunları da çözülüyor.

Çöp yazılımları var da ondan. Donanım tarafında çılgın şeyler denemek yerine biraz yazılıma yatırım yapsınlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…