Neden XPG Summoner Cherry MX tercih ediliyor?

Bütçe
1500

Hyoma

Hectopat
1500 TL'ye kadar klavye almayı planlıyorum. Her yerde karşıma bu çıkıyor. Bunu bu kadar iyi yapan ne anlayamadım. Misal bilek desteği olması iyi güzel de bir süre sonra kulaklıklar da olduğu gibi soyulacağını düşünüyorum. Bu bana göre bir dezavantaj mesela ama kimse bundan bahsetmiyor.
( Bu arada red switc ve tam boy klavye önerilerine açığım)

Soyulsada en azından diğerlerinde olmayan bir özellik bilek desteği. Mekanik anahtarları köklü ve kaliteli (çok değil ama 😀). Ses tekerleği ve multimedya tuşları var. Ayrıca bu fiyata tam boy. Gövdesi metal.

Bütün klavyelerde eğer bilek desteği varsa ve benzer materyaldense soyulma oluyor tabi ki ama klavyenin genel malzeme kalitesi cok iyi o yüzden tutuyor. Fiyatını da göz önüne aldığımızda tercih edilmesi kaçınılmaz oluyor o bütçelerle klavye arayan kişiler tarafından.

Soyulsada en azından diğerlerinde olmayan bir özellik bilek desteği. Mekanik anahtarları köklü ve kaliteli (çok değil ama 😀). Ses tekerleği ve multimedya tuşları var. Ayrıca bu fiyata tam boy. Gövdesi metal.

Multimedya tuşu göremedim ama ses açma kısma sevdiğim bir özellik

Bütün klavyelerde eğer bilek desteği varsa ve benzer materyaldense soyulma oluyor tabii ki ama klavyenin genel malzeme kalitesi cok iyi o yüzden tutuyor. Fiyatını da göz önüne aldığımızda tercih edilmesi kaçınılmaz oluyor o bütçelerle klavye arayan kişiler tarafından.

Rampage KB R90 kullandım en son kısada olsa yekpare bir desteği vardı başkada dsstekli klavye kullanmadım avantajı nedir tam kestiremedim

Kulaklığın soyulduğu sürede soyulmadı, çok daha dayanıklı. Başka örnek var mıdır?

Aklıma ilk o geldi düşündüm başkada bir şey bulamadım 😀

Klavye alacaksan al bunu gitsin, pişman olmazsın.

Aklımda bu ve Gamepower'in suki si var

Almaya niyetlendiğim klavyede aradığım 2 özellik var
1 tam boy
2 multimedya tuşları oyun oynarken ses kısıp açmalıyım şarkıda değiştirebilmeliyim Alt Tab eziyet olur bana
Geri kalanı ek özellik olmasa da olur yani

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı