Neden yüksek bütçede AMD alınmaz deniyor?

Çıkacak soruna bağlı. Ben çoğu insanın "kronik sorunlu" dediği RX 580 ile sorun yaşamadım. Şu anda da 6000 serisi kart kullanmaktayım. Hala bir sorun yok. NVIDIA genel olarak daha iyi bir marka. Fakat 7900 XT 4070 Ti'dan daha mantıklı bir kart.
Arada çok fark yok ama VRAM işte

Bir de nvdia optimizasyonu daha iyi ya

Ya hocam şimdi benim bilgim anlamışsınızdır size foruma nazaran çok çok düşük ben eğer ki sorun çıkarsa nasıl yapacağımı bile bilmiyorum gerçekten çok kararsızım.

Eğer WattMan'dan korkuyorsanız evet haklısınız. WattMan biraz da oyununa göre veriyor ve tamamiyle driver kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Aktif olarak RX6950 XT kullanıyorum. Tek bir oyunda bu hatayı aldım, ve eski sürücülerden birini yükleyerek çözdüm bu durumu.

Eğer WattMan'dan korkuyorsanız evet haklısınız. WattMan biraz da oyununa göre veriyor ve tamamiyle driver kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Aktif olarak RX6950 XT kullanıyorum. Tek bir oyunda bu hatayı aldım, ve eski sürücülerden birini yükleyerek çözdüm bu durumu.
Hocam işte ben daha sürücü yükleyip silmeyi bilmiyorum

O yüzden daha mantıklı zaten. Yoksa DLSS 3'ün en büyük destekçilerinden birisiyim ben.
2k da kaç yıl gider sizce 4070ti

Of ya

O kadar vahim yani

Vahimlik bir şey yok hocam. Sistemler güçlendikçe oyunlar ağırlaşıyor. Optimize etmeye de zahmet etmiyorlar pek, bildiğiniz gibi. Ne alırsanız alın, 4 sene sonraki ağır bir oyunda bugünkü ayar seviyesinde oynamanız zor olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı