Nedensiz yere sigara kokusu

• Konuyu başlatan crr1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 183

crr1

Femtopat
Daha fazla  
Dünden beri herhangi bir yerde sürekli burnuma sigara kokusu gibi bir koku geliyor. Ortamın sigarayla alakası yok, ailem vs. bu kokuyu duymuyorlar fakat ben duyuyorum. Sizce bu nedir?

Dünden beri herhangi bir yerde sürekli burnuma sigara kokusu gibi bir koku geliyor. Ortamın sigarayla alakası yok, ailem vs. bu kokuyu duymuyorlar fakat ben duyuyorum. Sizce bu nedir?

Psikolojisel olarak bazen öyle hissedebiliyoruz. Bu çoğu insanda görülen bir şey değil. Ama bazen bende bir ortama girdiğimde çok sinek varsa, kafama sinek konduğunu zannedip sürekli saçımı ellemek zorunda kalırım. Çok takıntı psikolojiyede işliyor ama herhangi bir ruhsal rahatsızlık vermez. Ama takıntı olduğu için sürekli aynı döngüde kalırsınız. Kafanıza sineklerin sürekli konması misali veya sürekli sigara kokusunu hissedersiniz. Sadece bu tür algı hissedişleri değil anlattıklarımın arasında diğer türleride var. (türlere değinmeye gerek yok.) 4 yıldır insan algısını ve psikolojisini araştırıyorum. Bunlar deneyimlediklerimin arasında ve küçükken çok olurdu. Sinek saçımda geziyormuş algısı yazarken bile saçma ya da garip gelir. Bense sahtece gülüyorum. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı