Nedensizce rapor alınabilir mi?

bay lokum

Centipat
Daha fazla  
Dostlar müdür cuma günü yarın için okuldan okula saat 5'e kadar kitap taşıma görevi verdi ve bir de diğer yanımdaki 2 kişiye veli izin kağıdı verdi ama bana vermedi çünkü sene başı kitap taşıma işine girip veli izin kağıdını imzalatıp vermiştim. İstemiyorum dedim itiraz yok sene başı kitap taşıma işine girmek için 1 sene yalvardın bu işin kaçarı yok dedi kovdu. Tek kaçarım rapor ama sağlam bir grip vs. taktiği lazım kısa süre içinde etki göstermeli. Yardım 😭

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar müdür cuma günü yarın için okuldan okula saat 5'e kadar kitap taşıma görevi verdi ve bir de diğer yanımdaki 2 kişiye veli izin kağıdı verdi ama bana vermedi çünkü sene başı kitap taşıma işine girip veli izin kağıdını imzalatıp vermiştim. İstemiyorum dedim itiraz yok sene başı kitap taşıma işine girmek için 1 sene yalvardın bu işin kaçarı yok dedi kovdu. Tek kaçarım rapor ama sağlam bir grip vs. taktiği lazım kısa süre içinde etki göstermeli. Yardım 😭

Hocam şimdi kitap taşımak için gönüllü oldun ve şimdi taşımak istemiyor musun? E o zaman niye gönüllü oldun? Bulunduğunuz bölgede tanıdık bir aile hekimi varsa bahaneyle deneyebilirsin ben lise zamanında öyle yapıyordum.

Hocam şimdi kitap taşımak için gönüllü oldun ve şimdi taşımak istemiyor musun? E o zaman niye gönüllü oldun? Bulunduğunuz bölgede tanıdık bir aile hekimi varsa bahaneyle deneyebilirsin ben lise zamanında öyle yapıyordu
Hocam ben sadece 1. Dönem için sanıp girmiştim 1. Dönem zaten her türlü kitap taşıma işine girdim hatta bütün işlerde olduğum için ücretsiz geziyede götürdüler. Birde ailemi inandırmam lazım. Tanıdık aile hekimi var ama velim olmadığı için ve zamanında yalan söylediğim için rapor vermeyip ailemi arayabilir.

Bunun yerine sağlık ocağına gidip belim ağrıyor deyip 1 günlük rapor al ailenle.

@Hesef neden güldünüz hocam ben şahsen almıştım. Raporda eklem ağrısı yazıyordu.
Ailemi inandırmak için minimum grip olmam lazım ağrıları inandıramıyorum.

Hocam ben sadece 1. dönem için sanıp girmiştim 1. dönem zaten her türlü kitap taşıma işine girdim hatta bütün işlerde olduğum için ücretsiz geziyede götürdüler. Bir de ailemi inandırmam lazım. Tanıdık aile hekimi var ama velim olmadığı için ve zamanında yalan söylediğim için rapor vermeyip ailemi arayabilir.

Ailemi inandırmak için minimum grip olmam lazım ağrıları inandıramıyorum.

Ailenize gerçeği anlatsanız kızarlar mı? Düşüncenizi dile getirin gitmek istemediğini ve yardım istediğinizi söyleyin.

Ailenize gerçeği anlatsanız kızarlar mı? Düşüncenizi dile getirin gitmek istemediğini ve yardım istediğinizi söyleyin.
şahsen ailene yemek bozuk vs midem bulandı gittim diyebilirsiniz çünkü %80 ihtimalle illa bir şekilde ailenize okula neden gelmediği anlatılcak

Yeni konular

Geri
Yukarı