Nedir bu Key-Drop muhabbeti?

Akira_MR

Decipat
Makaleler
4
CS:GO'da son zamanlarda herkesin nickinin sonunu "Key-drop" olarak değiştirdiğini gördüm. Peki bu keydrop muhabbeti nedir? Siteye 1 kuruş bile yatırmadan skin kazanıp o skini de yine 1 kuruş bile yatırmadan çekebiliyor muyuz?

Bence karlı olunabilir sitenin ücretsiz altın kısmından 30 altın için 5 kişi davet et diyordu ben de yeni hesaplar açıp kendi kodumla kaydoldum sonra o hesaplara başlangıç için 0.55 dolar verdi bir tanesinde o 0.55 dolar ile bir kasa açtım sonra ondan 1küsur dolarlık bir skin çıktı. Sonrasında sitede skin yükseltmek için 5 kasa açmış olmak lazım ve ben de sitede bulan 0.30 dolarlık kasadan 4 tane açtım. Sonrasında toplam 0.7 dolarlık skinler verdi ama sitenin upgrade özelliği açıldı. Ben de o çıkan 70 kuruşluk skinleri 1.33 katına katlaya katlaya (neden 1.33 çünkü %75 şans veriyor katlanmasına ) 15 dolar yaptım ancak yeni açılmış bir Steam hesabı olduğundan hesap kısıtlı ve o yüzden de skini çekemedim. Sonrasında sağda solda savurdum zaten işe yaramayacağı için ama kendi hesabınızda da bunu deneyip paylaşabilirsiniz benim kendi hesabımda para olsa denerdim çünkü oyunlara para yatıramıyorum kendi 0.55 dolarlık ilk kasadan da boş çıkmıştı. İşin özü kasa sistemi kötü ama upgrade sistemi kendini frenleyebilirsen çok karlı çıkarabilir.

Bildiğim kadarıyla siteye en az 5$ yatırmanız gerekiyor. Yatırdığınız takdirde o parayı kasa açarak vs. harcayabilirsiniz. Sonrasında örneğin ücretsiz bir kasa açtınız ve o kasadan bir skin düştü. O skini para vermeden takas yoluyla hesabınıza aktarabilirsiniz. Size bir takas teklifi gelecek, kabul edeceksiniz ve skin envanterinize ulaşmış olacak. Fakat dediğim gibi bildiğim kadarıyla düşürdüğünüz bir skini envanterinize almak için en az 5 dolar yatırmanız gerekiyor.

5 dolar değil yanlış bilgi olmasın 1 dolar.

Pvpro.com tavsiye ederim. Kristal ile değilde coin ile takas edebiliyorsunuz diğer kullancılar ile. Dilerseniz oyun oynarak kristal kazanabilirsiniz, kristal ile kasa açabiliyorsunuz falan. Şahsen ben CS de düşen dandirik silahları Pvro da satıp karşılığında coin alıyorum. Coin biriktirip güzel skinler alıyorum. :) Cebimden 1 kuruş çıkmadan, ekstra zaman harcamadan zamanla güzel skinler alabildim. Yinede araştırın güvenilir mi falan falan diye. Birkaç güzel yanıda var ama şimdi anlatmam rehber niteliğinde olacağı için kısa tuttum.

Düşünürsenizde bildiğim kadarı ile yardımcı olurum..

Biraz geç oldu kusura bakma ama CS skins diye bir bölüm var Steam'den keydropa aktarabiliyorsun. Eğer Steam'den keydropa 1 dolarlık skin yatırırsam bedava gelen skini Steam'e çekebilir miyim?

Skin ile para yatırmanın alt limiti keydrop için 2$. skinleri normal fiyatından ucuza alıyor. ama evet 2$ skin atarsanız bundan sonra çıkardığınız her skini çekebilirsiniz.

Geri
Yukarı