Key-Drop nedir?

Durmazzali47

Decapat
Evet arkadaşlar Cs:Go Key-Drop olayı nedir? Güvenilir mi? Nasıl kazanılır ve nasıl batılır vb. konuların cevabını arıyorum.
Cevap verenlere şimdiden teşekkürler.

Evet arkadaşlar Cs:Go Key-Drop olayı nedir? Güvenilir mi? Nasıl kazanılır ve nasıl batılır vb. konuların cevabını arıyorum.
Cevap verenlere şimdiden teşekkürler.
Güvenilir. CS:GO itemları üzerinden kumar oynayabileceğiniz fakat yasal bir site. Youtube'da @VUHD arkadaşı izleyebilirsiniz.

Keydrop en berbat sitedir aralarında. Paraya tapanların sponsorluk alıp tanıttığı ve popülerleşen bir site oldu son zamanlarda. 10.000 kişi giriş yapsa 1 tanesi anca kazanır. Normalde de kumar sitelerinde böyledir kabul ediyorum ama inanın bana en berbat sitedir orası. Attığı droplar saçmalık ötesi saçmalık.

@Hyuuga Neji @LEFT @lampeonn @kaane Aslında ben olayı temel olarak hiç bilmiyorum. Key-Drop nedir ve nasıl kazandıtır ya da kaybettirir? Küçük bir özet yeterli yalnızca merakımdan soruyorum.

Kısaca kumar sitelerinden bir farkı yok, kumar sitesinin CS:GO'ya uyarlanmış hali. Kasa masa da var. Saçmalık. En çöp sitelerden biri.

@Hyuuga Neji @LEFT @lampeonn @kaane Aslında ben olayı temel olarak hiç bilmiyorum. Key-Drop nedir ve nasıl kazandıtır ya da kaybettirir? Küçük bir özet yeterli yalnızca merakımdan soruyorum.
Bu bildiğimiz kumarın CSGO hali. Keydrop dediğimiz site ise en berbat en dolandırıcı olanı. Mantığı basit, belirli bir miktar para karşılığında belirli bir şans oranı veriyor ve çıktığında da dolayısıyla parayı katlamış oluyorsunuz.

Geri
Yukarı