Nedir bu MNG Kargo'dan çektiğim?

Cofin3434

Femtopat
Daha fazla  
İnternetten üzerinden bir şeyler sipariş ediyorum 2 sefer kargo MNG üzerinden gelecekti 2'sinde de evde olmama rağmen şu mesajı aldım;
**** Takip nolu gönderiniz gün içinde adreste size ulaşılamadığı için teslim edilememiştir. Kargonuzu 3 iş günü içerisinde şubemizden teslim alabilirsiniz.
-
Hadi adresi bulamadınız neden aramıyorsunuz? Bulunduğum bölgedeki şubenin yorumlarına baktım başka kişiler de aynı sorunu yaşamış nereye şikayet edebilirim? İnsanı deli ediyorlar şube kapandığında bu mesajı atıyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnternetten üzerinden bir şeyler sipariş ediyorum 2 sefer kargo MNG üzerinden gelecekti 2'sinde de evde olmama rağmen şu mesajı aldım;
**** Takip nolu gönderiniz gün içinde adreste size ulaşılamadığı için teslim edilememiştir. Kargonuzu 3 iş günü içerisinde şubemizden teslim alabilirsiniz.
-
Hadi adresi bulamadınız neden aramıyorsunuz? Bulunduğum bölgedeki şubenin yorumlarına baktım başka kişiler de aynı sorunu yaşamış nereye şikayet edebilirim? İnsanı deli ediyorlar şube kapandığında bu mesajı atıyorlar.

Bulunduğunuz bölgedeki şubeden kaynaklı. Bende 2 kere mesaj gönderip bir de aramışlardı. Şikayet Var'dan şikayet edebilirsiniz.

Şubeden alıver? Nasıl fikir ama.
Leş gibi fikir kanka. Adam eve teslim edilmesi fazladan para veriyor. Birde sabahtan kargoyu araçlara yüklüyorlar, tüm gün dağıtımda gözüküyor. Şubeye gitsen elin boş dönersin. 3-4 gün önce UPS sabah 9'da mesaj attı dağıtıma çıkmıştır diye akşam 5'de geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı