Nedir Bu Türk Düşmanlığı?

Just

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bugün YouTube'da gezerken Ruhi Çenet'in videolarına baktım. Videounun konusu Çin'in Türk ve Müslüman kişilere yaptığı işkencelerdi. Videoya biraz baktım ve gerçekten içim acıdı düşünsenize size teröristim diye bir belgeye imza attırıyorlar işkence ediyorlar tecavüz ediyorlar, senin oğlunu-kızını öldürüyorlar ve sana gelip mermi parasını istiyorlar çocuğunuzun kaç mermiyle öldüğünü ne kadar mermi parası isterlerse ondan anlıyorsun. Kırmızı beyaz t-shirtler yasak hiçbir suç işlemeyen bu insanlara işkence eden Çin hükümeti ne yapmaya çalışıyor? Cidden Çinlilere artık garezim var artık. İnsanlar neden böyle? (Tabii buna insanlık denecekse)

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsi görüşüm.
Tarih boyunca devlet yöneticileri daha uzun süre yönetimde kalmak ve halkı düzenli tutmak için düşman yaratma taktiği kullanır. Böylece herkes tek yüreğiz moduna girer ve kolay yönetilir.
Çin'deki bu caniliğin açıklaması da şöyle insan psikolojisi birilerinin yönetimi altında hiç beklemediğiniz kadar acımasız olurlar. Ordaki sıradan bir berber varsayalım. Adama diyorlarki sen bu insanı öldürebilirsin ve yaptığından hiçbir sorumluluk almayacaksın çünki bu bir emir ve ben verdim diyor.
Bu durumda günlük gördüğün sıradan insanlar seni şaşırtacaktır. Bunun sayısız deneyi yapıldı.
Bu yüzden sadece Çin değil insanlığın ne zekasına ne de vicdanına itibar etmiyorum.
Hitler'in de dediği gibi insanlar tek tek birer dahi topluluk olunca aptal ordusudur. Bunu kullanarak masum insanları öldürtüyorlar.

Şimdi Japon halkı ne kadar olaysız, kuzu gibi, nazik çok sevilen bir halk değil mi! Bir de Çinlilere yaptıkları eziyetlere bakın zamanında! İnsanlar çok kolay yönlendirilebilir oluyor. Bir de kendine tehdit olduğuna inandırdın mı tamamdır.

Şimdi Japon halkı ne kadar olaysız, kuzu gibi, nazik çok sevilen bir halk değil mi! Bir de Çinlilere yaptıkları eziyetlere bakın zamanında! İnsanlar çok kolay yönlendirilebilir oluyor. Bir de kendine tehdit olduğuna inandırdın mı tamamdır.
Japonlar olaysız mi ? Yaptıkları soykırımı araştırın. Bebeklere yaptıkları deneyleri. Toplu öldürmeleri , işkencelerini..

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı