Nedendir Bu Türkiye Düşmanlığı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mor Fasulye

Hectopat
Yer
Ankara
Ya anlamıyorum hangi konuya girsem ''ülkedeki ... böyledir işte, bu ülkede ...'ya güvenmeyeceksin'' gibi mesajlar görüyorum ulan yalnızca bu ülkede mi öyle insanlar var dünyada nereye giderseniz gidin o insanlardan bulacaksınız nedir bu ön yargı? Adamlar adeta ülkeyi kötülemek için doğmuş şaka gibi ya, insan doğduğu yeri sever, sevilecek gibi değilse de en azından sevmeye çalışır ki mutlu olabilsin isyan etmek sizi mutlu değil üzgün yapar. Ya tamam ülkenin siyasetini sevmiyor olabilirsiniz ama saygı duymak çok mu zor? Ülkede kötü insanlar olabilir belki o adam polistir ama bütün polisler mi öyle? Tamam polis sistemi kötü olabilir bir şey demiyorum ama her polise öyle demek?

Ya tamam ülkenin siyasetini sevmiyor olabilirsiniz ama saygı duymak çok mu zor?

Ben de onu soruyorum meydanlara çıkıp insanların ırkına ve inancına hakaret eden liderlere, saygı duymak çok mu zor? Saygı nedir biliyor musun? Saygı kazanılan bir şeydir. Saygı hak edilen bir şeydir. Saygıyı hak etmeyenlere saygı duyulmaz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı