Çözüldü Need for Speed 2015 Tam Ekran Olmuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1
Yer
East Coast
Merhaba arkadaşlar. Need for Speed 2015 oyununu 2 gün önce aldım. Açtığımda birkaç kez kendini tam ekran yapmaya çalışıyor ama yapamıyor. Sonra pencere modunda devam ediyor. Alt+Enter yaptım fakat orada da aynı şekilde tam ekrana geçmeye çalışıyor fakat sonra tekrar pencere moduna dönüyor. Bir çözüm öneriniz var mı bu sorun için?

Çözüm
Merhaba arkadaşlar. Need for Speed 2015 oyununu 2 gün önce aldım. Açtığımda birkaç kez kendini tam ekran yapmaya çalışıyor ama yapamıyor. Sonra pencere modunda devam ediyor. Alt+enter yaptım fakat orada da aynı şekilde tam ekrana geçmeye çalışıyor fakat sonra tekrar pencere moduna dönüyor. Bir çözüm öneriniz var mı bu sorun için?

Bende bir tane NFS oyununda oluyordu çözümü fullscreenizer programı ile bulmuştum.
Exeye sağ tık yapıp tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bırakın uygula diyip tekrar deneyin olmazsa uyumluluk modunu win7 de deneyin. Bunlar işe yaramazsa exe üzerinden tam ekran komutu girin.

Merhaba arkadaşlar. Need for Speed 2015 oyununu 2 gün önce aldım. Açtığımda birkaç kez kendini tam ekran yapmaya çalışıyor ama yapamıyor. Sonra pencere modunda devam ediyor. Alt+enter yaptım fakat orada da aynı şekilde tam ekrana geçmeye çalışıyor fakat sonra tekrar pencere moduna dönüyor. Bir çözüm öneriniz var mı bu sorun için?

Bende bir tane NFS oyununda oluyordu çözümü fullscreenizer programı ile bulmuştum.

Çözüm
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı