Need for Speed 2015 Açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Baki Çınar

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Cerrahi Tekniker
Öncelikle merhabalar, yeni aldığım Need for Speed 2015 oyununu çalıştırdığımda, hiçbir şekilde açılmıyor.
Küçük pencere halinde siyah oluyor ( alt+enter denendi ) ya da tamamen siyah ekran kalabiliyor. Bu şekilde küçük siyah pencere şeklinde olup da, ekranın geri kalan kısmının bembeyaz kaldığı bir durumla bile karşılaştım. Tamamen siyah ekran kaldığında kendisi kapanıp, Origin uygulaması açılmıştı, fakat bu bir defa oldu.

Oyunu tamir ettim, sildim, baştan yükledim işe yaramadı. Başka herhangi bir oyunda sorun yaşamıyorum.

Sistem özelliklerim:
  • Adrenalin 2020 Edition 19.12.2 kullanıyorum.
  • GPU: Asus RX 570 Rog Strix 4 GB
  • CPU: Ryzen 5 2600
  • RAM: Gskill Ripjawsv 8 GB 3000 MHz

Dosya Ekleri

• cbvxcvbxcvb.png
    cbvxcvbxcvb.png
    36,6 KB · Görüntüleme: 80
Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorunu bende yaşıyorum İki farklı bilgisayarda Denedim ve sonuç değişmiyor 2 gün önce satın aldım Çözüm bulamıyorum çok çaresizim
Sorunu Çözdüm Sorun başlı başına AMD'nin Hatası Ve ilgisizliği şu günden itibaren AMD benim için bitmiştir Oyun 2016 yapımı Radeon Software Sürümüm '20.11.1' iken oyun çalışmıyordu Çok kafa yordum denemedim şey kalmadı Ama en sonunda çözdüm verdiğim link den AMD Software 2017 sürümü olan ''17.12.1'' i indirin ve kurun Kurulm bittikten sonra veya bitmeye yakın hata verecektir (En azından bende öyle oldu) Kale almayın ve hata verdikden sonra çarpı simgesinden kapatın hemen sağ alt kısımda (TARİH SAAT ALANI) bu Alandan AMD nin driverine giriş yapın eğer tıklayınca açılırsa sorun çözülmü
0035.jpg
ş demektir Kartım 7790 ama programda 7700 olarak gözüküyor Şu an için bi sıkıntı yaratmadı ETS 2 CS:GO gibi oyunları da denedim Problem Yok Herkese iyi Forumlar.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı