Need For Speed 2015 vs Payback

MustafaDemir

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522360033
Herkese iyi forumlar. Başlıkta belirttiğim gibi, hangi sürüm tercih edilmeli, arada ne gibi farklar var? Her iki oyunun hikayeleri arasında ne gibi farklar var? Hangisinin senaryosu daha iyi ve daha uzun?

İkisinin de klişe ve kötü senaryosu var. 2005 Most Wanted ve 2006 Carbon oyunlarından sonra ne yazık ki bir daha güzel hikayesi olan Need for Speed oynayamadık. Need for Speed oyunlarıyla büyümüş ve serinin her oyununu oynamış biri olarak Need for Speed'i PS4'de Deluxe Edition ön sipariş olarak satın almıştım fakat oyunu oynadığım birkaç saatin sonunda büyük bir üzüntü yaşamıştım. 2015'de çıkmış bir oyuna o küçücük harita hiç yakışmamış, üstelik iç modellemesi olmayan ortalama 60 araba var ve bu rakam gerçekten çok az. 1 sene sonra çıkan Forza Horizon 3'ün haritası çok daha devasa ve oyunda iç modellemesi yapılmış ortalama 400 araba var. Unutmadan Need for Speed(2015) oyununda gece gündüz döngüsü bile yok, sadece gece var.

Payback ise duyurulduğu günden çıkışına kadar takip ettiğim ancak Asphalt 8'in Need for Speed versiyonundan fazlasını göremediğim bir oyun. Tekrar aynı hataya düşmedim ve satın almadım o yüzden detaylı bilgim yok ancak FH3 veya FH4 varken oynanacak bir oyun olduğunu düşünmüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı