Need for Speed Payback vs Heat

murat1907

Femtopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, Need for Speed Payback ve Heat arasinda kararsiz kaldım. Birini satin alacagim ama hangisi daha iyi? İkisi de şu an indirimde oyunu PS4 üzerinden oynayacağım. Daha önce oynayan var mı? Hangisini önerirsiniz?

Payback hikaye ve oynanış açısından daha iyi hocam .

Payback'i 2 kere bitirdim. Heat nasıldır bilemem ama grafik olarak beni tatmin etti. Sürüş açısından bence Underground 2 bile daha iyidir. Ben olsam ikisini de almam. Simülasyon seviyorsanız Assetto Corsa tavsiye ederim. Hem sürüş hem grafik olarak tatmin eder ayrıca arkadaşlarınız varsa ekstra keyifli olur. Arcade olarak Forza serisine daha yakınım. Hiç oynamadım ama Payback ve Heat'in berbat sürüş dinamiklerinden iyidir herhalde.

Payback hikaye ve oynanış açısından daha iyi hocam .v

Payback'i 2 kere bitirdim. Heat nasıldır bilemem ama grafik olarak beni tatmin etti. Sürüş açısından bence Underground 2 bile daha iyidir. Ben olsam ikisini de almam. Simülasyon seviyorsanız Assetto Corsa tavsiye ederim. Hem sürüş hem grafik olarak tatmin eder ayrıca arkadaşlarınız varsa ekstra keyifli olur. Arcade olarak Forza serisine daha yakınım. Hiç oynamadım ama Payback ve Heat'in berbat sürüş dinamiklerinden iyidir herhalde.
Payback alacagim tesekkurler

Payback hikaye ve oynanış açısından daha iyi hocam .
Hocam ps4 de oyun kac gb yer kapliyor benim 65 gb yer kalmis indirirsem oyunu oynayabilir miyim

Oyunun boyutu yuksek mi ps4 icin

Son düzenleme:

Geri
Yukarı