Need for Speed Carbon nasıl indirebilirim?

İşletim sistemi
Windows 10
Ben de küçüklükten kalma vardı CD'si, ama attık mı bilmiyorum. Çok severdim bu oyunu be. Demek 600 lira ediyor CD'si ha, vay be.

Ben de küçüklükten kalma vardı CD'si, ama attık mı bilmiyorum. Çok severdim bu oyunu be. Demek 600 lira ediyor CD'si ha, vay be.

Bende PS 3 için CD var ama oynamıyon çünkü bir bölümü bir türlü geçememiştim. Artık öylece duruyor.

Hiçbir fikrim yok.
Telefondan girmeyi deneyin.
Herhangi bir koruma programı Antivirüs&Internet Security kullanıyorsanız zararlı olarak algılıyor olabilir.

Site'de herhangi bir sorun yok.

Hocam eski atari ve amiga oyunlarını koleksiyonluk defter haline getirip rehine dükkanlarına satan var ABD'de koleksiyonun büyüklüğü ve içerdiği oyunlara göre bazen 10.000-50.000 dolar arasına kadar çıkabilir koleksiyonların değeri.

Ekstra olarak arcade oyun figürleri, kartları veya eşyaları varsada bu fiyatlar 100.000 $'a kadar çıkabiliyor ama oyunun zamanının popülerlerinden olması lazım ve orjinal 1. veya 2. dağıtım olması lazım.

Yeni konular

Geri
Yukarı