Çözüldü Need for Speed Carbon Tepki Vermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Johnny Blaze

Hectopat
Hazır evdeyken toz pembe anılarımı tekrardan yaşamak için yüklemeye karar verdim. C'ye kurdum, tepki yok. Uyumluluk modunda açtım, tepki yok. Yönetici olarak çalıştırdım, yine tepki yok. Direct Play kurdum eski oyun diye, yine tepki yok. CD orijinal. CD'yi sinirden kırmadan önce buraya danışayım dedim. (Bu sorun hakkında açılmış konular var ama o konulardaki hiçbir bilgi işime yaramadı.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İki çözüm önerim var, ilkini şimdi söyleyeceğim; çözmezse ikinciyi yaparız.

Kullanıcı adınızı değiştirin, Türkçe karakter içermeyen bir şey yapın. Soruna bu sebep oluyor olabilir.
Rapor paylaşır mısınız? Belki bir şey çıkar.

İki çözüm önerim var, ilkini şimdi söyleyeceğim; çözmezse ikinciyi yaparız.

Kullanıcı adınızı değiştirin, Türkçe karakter içermeyen bir şey yapın. Soruna bu sebep oluyor olabilir.

Çözüm
Kullanıcı adını kalıcı değiştirmek için temiz kurulumdan başka bir önerim yok, başka bir yolu varsa da ben bilmiyorum.

İkinci yolu deneyelim o zaman, sisteminizde bu dosya mevcut mu?
C:\Program Files (x86)\Electronic Arts\Need for Speed Carbon\D3DX9_30.DLL

Hocam kesinlikle orijinal almalısınız korsana destek vermiyoruz.
Oyun orijinal zaten, kutulu vs. zamanında vatandan almıştım.
Sorunu buldum. Hepsi dosyalarda geçen Türkçe karakterli adım yüzünden. Save dosyası açamıyor. @Bora Dere arkadaşın dediği gibi adı kökten değiştirmek için format gerekli. Şu an format atacak durumda değil zaman vs. bakımından. Yardım eden herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı