Need for Speed Deluxe Edition vs Need for Speed Heat

Need for Speed Deluxe Edition(2015) vs Need for Speed Heat

• Oy verenlerin toplamı
    22
Hocam Deluxe Editon'un sürümü etkilediğini duymadım.
Aynı oyundur muhtemelen, paket farkı vardır.
Ben xbox'da oynadım bu arada. Böyle bir performans ve stil paketi var bu paket grafikleri etkileyen bir paket mi? Eğer öyleyse alıp 2015'e bir şans vermek isterim.

2015 öneririm. Eğer PC'niz iyiyse üstüne mod da yaparak grafikleri daha da iyileştirebilirsiniz.

Heat ruhsuz bir oyun.
Bana da öyle geldi. Her ne kadar Heat daha güncel ve gelişmiş olsa da oynanış videolarında o kıpırtıyı bulamadım.

Ben xbox'da oynadım bu arada. Böyle bir performans ve stil paketi var bu paket grafikleri etkileyen bir paket mi? Eğer öyleyse alıp 2015'e bir şans vermek isterim.

Grafiği etkileyen bir paket değil galiba. Araç paketi gibi bir şey.

Grafik konusunda bir ibareye rastlamadım hocam.
YouTube'dan bir oynanış videosuna bakın isterseniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
8 yıllık bir oyun için, inanılmaz.

30 saat civarı NFS heat oynayan biri olarak tek eğlencem volkswagen beetle ile milletin son model arabalarını geçmek.

Onun dışında pek bir olayı yok, mos wanted yarış hissi yok.

Ek olarak HEAT da ciddi optimizasyon sorunları var Ryzen 5 5600 işlemciyi full kullanıyor.

8 yıllık bir oyun için, inanılmaz.
Tek oynamadığım NFS oyunu bende merak ettim şimdi.

30 saat civarı NFS heat oynayan biri olarak tek eğlencem volkswagen beetle ile milletin son model arabalarını geçmek.

Ek olarak HEAT da ciddi optimizasyon sorunları var Ryzen 5 5600 işlemciyi full kullanıyor.
Son 3'leme zortladı gerçekten CPU optimizasyonu konusunda.
Bir dosyası vardı ama hatırlamıyorum, oyun CFG'sini ayarlıyordu. O biraz çözmüştü.

Optimizasyon sorununu duymuştum o baya kötü. Genel olarak bakıldığında NFS 2015 daha bir alınabilir gibi duruyor sanki Heat'e göre. Siz ne dersiniz?

Optimizasyon sorununu duymuştum o baya kötü. Genel olarak bakıldığında NFS 2015 daha bir alınabilir gibi duruyor sanki Heat'e göre. Siz ne dersiniz?
Bende 2 ay önce kendime aynı soruyu sordum HEAT aldım, optimizasyon dışında bence keyifli.
2015 için kontrol problemleri var diyorlardı o yüzden almadım.

Geri
Yukarı