Need for Speed Deluxe Edition vs Need for Speed Heat

Need for Speed Deluxe Edition(2015) vs Need for Speed Heat

• Oy verenlerin toplamı
    22

MaxDecimus

Centipat
Daha fazla  
Hazır Steam'de indirimdeyken ikisinden birini almayı düşünüyorum. Ama seriyle ilgili çok bir bilgim yok. NFS tutkunları hangisini daha çok beğendiğini, eksilerini artılarını, hangisini almam gerektiğini söylesin ben de bir karar vereyim.(Tek bildiğim şey Deluxe Edition'ın atmosferi ve grafikleri muhteşem ötesi.)

NFS 2015, underratedların kralı bence.
İki oyunu da alın derim, 2015'in verdiği vibe çok daha iyi ama.

İndirimde görünce Need for Speed™ Heat Deluxe Edition aldım. Ben sevdim henüz çok uzun oynamadım ama atmosfer grafikler müzikler beni içine çekti oyunda. Oyunu ister gece ister gündüz oynayabiliyorsun. Gece sokak yarışları olduğu gibi gündüz düzenlenen yarışlarda var.

Senin karşılaştırdığın oyunlardan biri 2016 diğeri 2019 oyunu. Grafik istiyorsanız heat tercih etmelisin. Bu arada iki oyun arasında çıkmış olan 2017 yapımı Payback'de var.

2015 oyununu oynamadım payback'i oynamıştım grafikler güzeldi ancak oyunu tamamen bitirmeden bıraktım.

İndirimde görünce Need for Speed™ Heat Deluxe Edition aldım. Ben sevdim henüz çok uzun oynamadım ama atmosfer grafikler müzikler beni içine çekti oyunda.

Senin karşılaştırdığın oyunlardan biri 2016 diğeri 2019 oyunu. Grafik istiyorsanız heat tercih etmelisin. Bu arada iki oyun arasında çıkmış olan 2017 yapımı Payback'de var.
2015'in grafikleri daha iyi burada, daha oturaklı ve uyumlu bir renk paleti var.
Heat, çorba gibi oyun. İki oyunu da oynadım.

Maalesef iki oyunu da alacak durumda değilim. İkisinden birini alacağım fakat kararsızım. Bir yandan 2015'in fiziği berbat deniliyor fakat atmosferi ve grafikleri muazzam. Bir yandan da Heat için fiziği 2015'e göre çok daha iyi deniliyor fakat grafikleri benim de pek hoşuma gitmedi. İki oyunu da oynamış biri olarak ne düşünüyorsunuz hocam oyunun fiziği hakkında?

Maalesef iki oyunu da alacak durumda değilim. İkisinden birini alacağım fakat kararsızım. Bir yandan 2015'in fiziği berbat deniliyor fakat atmosferi ve grafikleri muazzam. Bir yandan da Heat için fiziği 2015'e göre çok daha iyi deniliyor fakat grafikleri benim de pek hoşuma gitmedi. İki oyunu da oynamış biri olarak ne düşünüyorsunuz hocam oyunun fiziği hakkında?
2015'inkini tam hatırlamıyorum, oynayalı uzun zaman oldu.
Fakat bu NFS, fiziğini düşünecekseniz bence yanaşmayın.
Son çıkan oyunlarının hepsi patates fizikli zaten.
Bence bir deneyin, iade edersiniz olmadı. Çünkû 2015, atmosfer açısından şahane.

2015'in grafikleri daha iyi burada, daha oturaklı ve uyumlu bir renk paleti var.
Heat, çorba gibi oyun. İki oyunu da oynadım.
Deluxe Edition'a özel grafikler mi var? Need for Speed 2015 olanı bir oyunun yanında bedavaya geldiği için almıştım. Payback kapatım 2015'i açmıştım grafikler çok kötüydü.

Deluxe Edition'a özel grafikler mi var? Need for Speed 2015 olanı bir oyunun yanında bedavaya geldiği için almıştım. Payback kapatım 2015'i açmıştım grafikler çok kötüydü.
Hocam Deluxe Editon'un sürümü etkilediğini duymadım.
Aynı oyundur muhtemelen, paket farkı vardır.

2015'inkini tam hatırlamıyorum, oynayalı uzun zaman oldu.
Fakat bu NFS, fiziğini düşünecekseniz bence yanaşmayın.
Son çıkan oyunlarının hepsi patates fizikli zaten.
Bence bir deneyin, iade edersiniz olmadı. Çünkû 2015, atmosfer açısından şahane.
Haklısınız valla. NFS alınacaksa fiziğe bakılmamalı. Sadece çok kötü bir fiziğe sahipse atmosfer iyi olsa da eğlendirmez diye sordum.

Geri
Yukarı