Çözüldü Need for Speed etraf çok bulanık gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jezo

Hectopat
Daha fazla  
1694111141336.png

Etraf inanılmaz bulanık ve göz bozan grafiklere sahip nasıl düzeltirim?

Eki Görüntüle 1935961

Etraf inanılmaz bulanık ve göz bozan grafiklere sahip nasıl düzeltirim?
Dün oyunu bende aldım konudan bağımsız ama oyunun atmosferi çok güzel. Araba sürmesi hele ki o hafif yağmurlu gece de çok güzel oluyor. Ancak oyunun en büyük eksisi geçilemeyen uzun ara sahneler. O sahnelerde instada rahat reels izlersin baya baya :D

Sorununun cevabı ise film grain tarzı bir şey var onu kapat.

Son düzenleme:
Az önce oyunu bende aldım konudan bağımsız ama oyunun atmosferi çok güzel. Araba sürmesi hele ki o hafif yağmurlu gece de çok güzel oluyor. Ancak oyunun en büyük eksisi geçilemeyen uzun ara sahneler. O sahnelerde Instagram'da rahat Reels izlersin bayağı bayağı :D

Sorununun cevabı ise film grain tarzı bir şey var onu kapat.

Bulamadım acaba nerede olduğunu gösterir misiniz?

Sisteminiz oyun için yetiyor mu ilk olarak ?

Eğer yetiyorsa ilk bütün ayarları en düşüğe alıp bir deneyin sorun tekrar devam ediyorsa oyunun dosyalarını doğrulayın.

İlk durum işe yaramaz ise window mode ayarlarını değiştirin ve anti alasing ayarları ile oynayın.
Yine işe yaramaz ise tek çözüm tekrar silip yüklemek ya da nette daha detaylı araştırmak.

Sisteminiz oyun için yetiyor mu ilk olarak?

Eğer yetiyorsa ilk bütün ayarları en düşüğe alıp bir deneyin sorun tekrar devam ediyorsa oyunun dosyalarını doğrulayın.

İlk durum işe yaramaz ise window mode ayarlarını değiştirin ve anti alasing ayarları ile oynayın.
Yine işe yaramaz ise tek çözüm tekrar silip yüklemek ya da nette daha detaylı araştırmak.

Düzeldi gibi hocam bulanıklık var ama oda monitörümden kaynaklıdır teşekkür ederim.

Geri
Yukarı