Need for Speed Heat nasıldır?

Bu sefer olmuş aslında, en azından Ghost'un üzerindeki kara lekeyi temizleyecek kadar diyebiliriz. Aynı zamanda Ghost'un yaptığı son Need for Speed oyunudur kendisi, Need for Speed serisi artık Criterion'a emanet. Nasıl yapacaklar acaba şahsen ümitliyim, bekleyip göreceğiz.

Merhabalar, başlıkta belirttiğim gibi sizce Need for Speed Heat oyunu olmuş mu?

Başta grafikler gerçekten etkilesede araba sürme mekaniklerini gerçekten mobil oyunlara benzettim. Böyle nasıl desem gereksiz bir ağırlık var gibi arabalarda sonradan hızlı arabalar kullandığımda bile aynısını dedirtiyor oyun. Ayrıca inanırmısınız oyunu yine yaptıkları hiçbirşeye benzemeyen Ghost stüdyosu yaptığı için modifiye ve performans geliştirme sistemi aynı NFS 2015. O oyundan almış resmen buna koymuşlar. Gündüz ve gece döngüsü var denebilir, gündüz legal gece illegal yarışlar düzenleniyor. Ama bu durumun getirdiği bir sorun ise; Online modda insanların yarısı Gece yarısı Gündüz'de oynadığı için çok fazla oyuncu dağılımı olması. Yani sokaklarda araba göremiyorsunuz, NPC'ler ile oynayın daha iyi.

Ben oyunu EA Play ile oynuyorum. Ama gerçekten 500 TL yatırmazdım, olmamış.

Eki Görüntüle 853825

Eki Görüntüle 853832
Berbat ötesi. NFS Most Wanted 2012'den sonra bozdu hocam. O oyun bir başkaydı.

Hocam bence olmamış eskiden ne kadar NFS sevsem de artık çok arcade geliyor sırf o yüzden şu an Forza Horizon 4 yüklüyorum piyasadaki en iyi araba oyunu olduğunu düşünüyorum zira asetta Corsa gibi oyunlar klavyede çok zor oluyor hatta gamepad de bile.
Hocam biraz hortlatmak gibi olacak ama Forza Horizon 4 de klavyede zor değil mi?

Geri
Yukarı