Need for Speed™ Heat nasıldır?

Gerçekten hepsini yapayım derken hiç birini yapamayan bir oyun olduğunu düşünüyorum. Forza varken zaten bakılmamalı bence.

Oynamadan yorum yaptığınızı düşünüyorum, umarım öyledir. The Crew rezaletti fakat The Crew 2 mükemmel bir oyun. Forza dediğiniz oyunda kontroller ne kadar mükemmel olsa da motor sesleri vasat, oynarken keyfi büyük oranda azaltıyor. Araba hastası bir insansan o araba sesleriyle çok fazla oynayamıyor, bir süre sonra sıkılıyorsun.

Arkadaşlar uzun süredir araba yarışı oyunu arıyorum, Most Wanted (razor'lu olan) versiyonundan beri uzağım. Bir ara F1 denemiştim, sizce Heat indirimdeyken alınır mı 200 TL'ye?

EA Play de bulunuyor isterseniz göz atabilirsiniz

Oynamadan yorum yaptığınızı düşünüyorum, umarım öyledir. The Crew rezaletti fakat The Crew 2 mükemmel bir oyun. Forza dediğiniz oyunda kontroller ne kadar mükemmel olsa da motor sesleri vasat, oynarken keyfi büyük oranda azaltıyor. Araba hastası bir insansan o araba sesleriyle çok fazla oynayamıyor, bir süre sonra sıkılıyorsun.

Hayır oynadım ve öyle yorum yaptım. Logitech F710 ile hassas tetik tuşlarıyla bence harika bir oynanışa ve atmosfere sahip. Ayrıca ada DLC'si ile daha güzel ortamlara sahip olabiliyorsunuz. Motor sesleri için de Crew 2'nin oynanışını çok beğenmediğim için 3 saatlik oynanışta bana çok da aşırı muazzam, aman aman Forza'da neymiş bu varken dedirtmedi. Ses Forza'da kötü olmadığı için diğer her şey zaten ağır basıyor. Zaten videolarda az çok belli ediyordu ama Allah'tan Crew 2'ye para vermedim ve arkadaşımın hesabından oynadım 2 gün. Şahsi zevkiniz ve fikrinizdir fazla bir şey söyleyemem ama genel olarak çok. Beğenilen ve tavsiye edilen bir oyun da değil Crew 2. Zengin atmosferi için merak etmiştim ama Driver San Francisco'nun gelişmiş hali olduğunu gördüm. Nedense Ubisoft'un araba mekaniklerini sevemiyorum. Şimdi vereceğim örnek araba yarışı değil ama misal olması gerekirse Watch Dogs 2'de zaten rezalet ötesi 1. oyunu gibi. Crew 2 öyle rezalet denilecek bir oyun değil ama Forza varken önermem.

Teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için, Forza Horizon 4'ü deneyeceğim GamePass ile sağ olun.

Arkadaşlar uzun süredir araba yarışı oyunu arıyorum, Most Wanted (razor'lu olan) versiyonundan beri uzağım. Bir ara F1 denemiştim, sizce Heat indirimdeyken alınır mı 200 TL'ye?
Deneme amaçlı korsan versiyonunu denemiştim payback in verdiği zevki bile vermiyor kendi adıma ki payback bile bana göre ahım şahım Bi oyun değil

NFS Payback ve Heat tamamen NFS serisine hakaret diyebiliriz. Ne bir fizik ne de bir mekanik. Başardıkları tek şey araçların sesi. NFS 2015 daha oynanabilir bir oyun en azından ingilizcen varsa ve hikayeyi dinleyerek gidersen olaylar absürt değil daha gerçekçi ayrıca underground yarış mantığına daha yatkın.

Hocam 200 ₺ kesinlikle değmez size önerim 1 yıllık EA Play alın 160 ₺ olması lazım aşağı yukarı güncel NFS oyunlarının hepsini oynayabilirsin. NFS oyunları arasında en favorim (100 saatten fazla oynadığım) Need For Speed 2015, Payback ve Heat den kat kat daha zevkli ve fizikleri daha güzel sürekli gece olması şahsen benim hoşuma gidiyor oyuna sinematik bir hava katıyor ayrıca grafikleri kendisinden sonra çıkan oyunlardan daha güzel 😅. Bir kaç tane YouTube videosu izlersen oyun hakkında ne demek istediğimi anlarsın

Yeni konular

Geri
Yukarı