Need for Speed Heat vs. Payback

Bu 2 oyundan hangisini daha çok seviyorsunuz?

• Oy verenlerin toplamı
    81
Payback'in mapi ve soundtrack'i daha güzeldi ama araba kontrolleri berbattı. Heat'in araba kontrollerini daha çok sevdim ve Heat'i Payback'ten 4-5 kat daha fazla süre oynadım. Heat'in de hikayesi hiç güzel değildi, öylesine bi hikayeydi. Garip bir mapi var, sürekli yağmur yağıyor güneş olsa bile. Grafiksel olarak da Payback'e göre çok üst düzey olmamasına rağmen daha az FPS alıyordum. Galiba optimizasyon olarak daha kötü. Yine de Heat daha güzeldi en azından arabayı döndürmeye çalışırken sinir olmuyordum.

Payback'in mapi ve Soundtrack'i daha güzeldi ama araba kontrolleri berbattı. Heat'in araba kontrollerini daha çok sevdim ve Heat'i Payback'ten 4-5 kat daha fazla süre oynadım. Heat'in de hikayesi hiç güzel değildi, öylesine bir hikayeydi. Garip bir mapi var, sürekli yağmur yağıyor güneş olsa bile. Grafiksel olarak da Payback'e göre çok üst düzey olmamasına rağmen daha az FPS alıyordum. Galiba optimizasyon olarak daha kötü. Yine de heat daha güzeldi en azından arabayı döndürmeye çalışırken sinir olmuyordum.

Hocam biliyor musunuz ama Payback'te arabayla dönecekken sol alt ok tuşu ile alt ok tuşuna basarak arabayı rahat döndürürsünüz ben hep böyle yapıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı