Need for Speed hot pursuit deneyimim

Zylex

Hectopat
5 veya 6 önce laptopa indirip oynamıştım. 1 senedir Remastered sürümünden haberdardım ama sistemim Remastered sürümü kaldırmadığı için orijinal versiyonu tekrar indirip oynamaya başladım ve bugün bitti oyun. Size söylemem gerekiyor ki bu oyun benim en çok sevdiğim NFS oyunu olmuş olabilir diyorum. Araba sesleri, keskin virajlar, efsane Turbo anları gibi gibi. Benim bu oyunda en çok sevdiğim şey McLaren F1 alıp dümdüz yolda Turbo'yu açmak. Sanki kendimi gerçek bir yarıştaymışım gibi hissettiriyor. Ve o linkini bırakacağım şarkı.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunun en iyi şarkısı kesinlikle bu olabilir. Düşünceleriniz nelerdir*

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda yarışlar oldukça zor ve zamana karşı yarışlar gerçekten çok sıkabiliyor. Ancak polis ve suçlu görevleri gerçekten aşırı derecede eğlenceli. Oyunun bize sunduğu seçenekler ile polisleri ya da suçluları etkisiz hâle getirmesi çok eğlenceli oluyor. Ormanlık alanlarda sürüş keyfi bambaşka bir deneyim. Eski bir oyun olmasına rağmen grafikleri idare edecek düzeyde, oynarken rahatsızlık vermiyor.

En iyi NFS oyunlarından biri olabilir, kesinlikle denenmesi gereken bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı