Çözüldü Need for Speed: Most Wanted 2005 Blacklist'de araba açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

brkmrs01

Hectopat
Daha fazla  
Blacklist oynuyorum her rakibi yendikçe bize araba veriyor ama bugün 3. ve 4. rakibimi yendiğimde araba falan vermedi. Supra ve RX-8 vermesi lazımdı ama hâlâ gelmedi. Blacklist modu dışında arabalar açıldı ama Blacklist modunda kullanamıyorum. Acaba bir şeyi mi yanlış yaptım yoksa bu arabalar bize gelmiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yarışı kazandıktan sonra kart seçme ekranı geliyor. Bu kartlardan araba çıktı mı? Araba çıkmadıysa araba gelmez.
Yarış sonu seçim ekranında Pink slip to Blacklist rival ismindeki ödülü bulman lazım. Bu resimdeki işareti bulamadıysan alt+f4 çekebilirsin direkt o ekranda. Çünkü oyun bu noktada save almadığı için tekrar baştan yarışıp şansını deneyebilirsin. Şahsen ben bu yöntemle tekrar tekrar deneyerek tüm araçları toplamıştım.
1673110487108.png

Yarışı kazandıktan sonra kart seçme ekranı geliyor. Bu kartlardan araba çıktı mı? Araba çıkmadıysa araba gelmez.

Soru işaretlerinden düşürmen gerekiyor, oradan düşüremezsen vermez.

Yarış sonu seçim ekranında pink slip to blacklist Rival ismindeki ödülü bulman lazım. Bu resimdeki işareti bulamadıysan alt+F4 çekebilirsin direkt o ekranda. Çünkü oyun bu noktada save almadığı için tekrar baştan yarışıp şansını deneyebilirsin. Şahsen ben bu yöntemle tekrar tekrar deneyerek tüm araçları toplamıştım.
Eki Görüntüle 1625977

Yapmayın ya ben rastgele basıyordum onlara oyun İngilizce olduğu için anlamıyordum da. Desenize gitti Supra. Şu an Blacklist 11'deyim, geri dönmenin bir yolu var mı?

Geri
Yukarı