Need for Speed: Most Wanted (2005) tadı

Gran Turismo'ya simülasyon diyen biri yarış oyunu oynamamış demektir. Forza oynayan, NFS oynayan birkaç günde dış destekler olmadan Gran Turismo oynayabilir. Ama yıllarca Gran Turismo oynayan biri Asetto Corsa'nın veya iRacing'in karşısına oturduğunda afallar. Gran Turismo'nun dinamikleri gerçeklikten çok uzak.
Valla GTS'i PS4'te ilk açtığımda bu ne dedim. Forza'dan kastın Motorsports mu?

Vallahi GTS'i PS4'te ilk açtığımda bu ne dedim. Forza'dan kastın Motorsports mu?
Hem Horizon hem de Motorsports. İkisi de yoğun olarak Arcade ögeleri barındırıyor. Asetto Corsa vb. oynayan biri ne demek istediğimi çok iyi anlar. Kapağında "Gerçek Yarış Deneyimi" yazsa bile Simcade olarak adlandırılan bir oyun ve Arcade oynanış daha önde.

Bende var yüklü ama oynamaya üşeniyorum.
Yaz tatili girince şöyle başına oturup bitireceğim.
Sonra da Gran turismo oynarım belki.
:)

Bencede serinin en iyi oyunudur fakat Undercover üzerinde biraz daha durulsa biz şimdi onu konuşuyor olurduk. Pro Street'in resmi yarışlarınında ayrı bir tadı var.

Forza olabilir bu arada Most Wanted 2005 nereden indirebilirim?

Hocam malum sitelerden indirebilirsiniz ama link vermemiz yasak diye biliyorum yoksa verirdim.

Aslında dümdüz araba oyunu bir artısı yok bence. Kendi zamanı içinde de şimdi için de ama yine de sarıyor ya. Polisten kaçma ve görev yapma kısmı en eğlenceli kısmıydı belki doğru yaptıkları şey oydu.
Şimdiki yarış/araba oyunlarda daha çok simülasyona kaçılıyor. Eski oyunlarda daha eğlenceye odaklanılmıştı.

Bencede serinin en iyi oyunudur fakat Undercover üzerinde biraz daha durulsa biz şimdi onu konuşuyor olurduk. Pro Street'in resmi yarışlarınında ayrı bir tadı var.

Hocam malum sitelerden indirebilirsiniz ama link vermemiz yasak diye biliyorum yoksa verirdim.

Aynen hocam yasak ban yersiniz yoksa ben atardım kullanıyorum bazı dijitalde olmaya oyunlar için.

Hem Horizon hem de Motorsports. İkisi de yoğun olarak Arcade ögeleri barındırıyor. Asetto Corsa vb. oynayan biri ne demek istediğimi çok iyi anlar. Kapağında "Gerçek Yarış Deneyimi" yazsa bile Simcade olarak adlandırılan bir oyun ve Arcade oynanış daha önde.
GTS gayet de simülasyon. Forza Horizon kesinlikle Arcade ama Motorsports'un simülasyona daha yakın olduğunu düşünüyorum. En önemlisi Grid'in neresi simülasyon onu anlamadım :D

Aslında dümdüz araba oyunu bir artısı yok bence. Kendi zamanı içinde de şimdi için de ama yine de sarıyor ya. Polisten kaçma ve görev yapma kısmı en eğlenceli kıs mıydı belki doğru yaptıkları şey oydu.
Şimdiki yarış/araba oyunlarda daha çok simülasyona kaçılıyor. Eski oyunlarda daha eğlenceye odaklanılmıştı.

Sadece polisler bazen çok sıkıyordu bazen görev yaparken de çok çabuk gidiyorlardı orada biraz delirtiyor adamı.

Geri
Yukarı