Need for Speed: Most Wanted 2012 neden popüler değil?

1- bir alanda ilk olan şey her zaman 1-0 öndedir.

2- insanlar eskiden kopamazlar, onu hep iyi hatırlarlar. Çoğu kişi Underground 2'yi 1080p RTX on olarak hatırlıyor.

3- şirketler her oyunda aynı ivmeyi yakalayamazlar. Tutan bir reklam stratejisini her nesile de uyarlayamazlar.

Öncelikle oyun, adından bağımsız olarak kötü bir yarış oyunu zaten. Üstüne MostWanted gibi efsaneleşmiş bir ismin mirasını takip edeceği düşünüldüğü için insanların beklentisi büyüktü, sonuç hüsran. Ancak dediğim gibi asıl sebep oyunun kötü bir yarış oyunu olması, araç özelleştirme vs bulunmuyor mesela. Yani oyun MostWanted adı ile değil de XYZ ismiyle de çıksaydı yine sevilmeyecekti. Bunda aynı şekilde EA’in NFS’yi yapan stüdyoyu sürekli değiştirmesinin de etkisi var. Bir stüdyo iyi bir NFS çıkarıyor ama sonraki NFS için başka bir stüdyo tayin ediyor, böyle olunca dikiş tutturamıyorlar bi türlü.

Çünkü 2005 versiyonu çok daha güzel, asla yerini alamaz. NFS zaten Most Wanted 2005 demektir, ya da Underground efsaneleridir. Payback falan hikaye.

2005'in üzerine tanımam, yeni grafik paketleriyle, grafik olarak da 2012'yi geciyor. EA'nın yapması gereken oyuna eklemeler yapıp grafikleri iyileştirip Remastered Edition çıkarmaktı.

10740059752294776832_screenshots_20201030203819_1.jpg
Birkaç gün önce canım çekmişti, blacklist 11'deyim. :)

Most Wanted 2012'nin sayabileceğim tek iyi yanı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu parçayı çok güzel şekilde kullanıyor. Onun dışında boş boş araba sürme oyunu.
"Most Wanted" ismini gram hak etmeyen bir yapım.

Carbon en kötüsü demiş konu sahibi, Carbon oynadı mı çok merak ediyorum. Carbon candır, adamdır.

Need for Speed MW 2012 o kadar popüler değil. Çünkü oyun NFS fanları tarafından sevilmedi. Bende sevmedim. Oyun eğlenceli ama kesinlikle Most Wanted adını hak etmiyor. Zaten oyun full fat remastered olacaktı aslında, ama her EA oyununda olduğu gibi zamanları kalmadı.

Başlangıcı çok güzel. Muse'un Hurricanes and Butterflies şarkısını çok güzel kullandılar.

Uzun uzun anlatırım bir ara. NFS fanı olarak bence eğlenceli, ama ismi yanlış.

Oyunun gerçekten ciddi optimizasyon sıkıntısı vardı. Araçları özelleştirmek çok kısıtlıydı en fazla üst menüden nitro falan takabiliyorduk. Yarışlar cidden çok zevksizdi. Halen Origin hesabımda duruyor 2 saat ya oynadım ya oynamadım cidden beğenemedim oyunu.

Eki Görüntüle 723170Birkaç gün önce canım çekmişti, blacklist 11'deyim. :)

Razor a hala küfür ediyorum BMW'yi bizden aldı diye :)
Carbon en kötüsü demiş konu sahibi, Carbon oynadı mı çok merak ediyorum. Carbon candır, adamdır.

Need for Speed MW 2012 o kadar popüler değil. Çünkü oyun NFS fanları tarafından sevilmedi. Bende sevmedim. Oyun eğlenceli ama kesinlikle Most Wanted adını hak etmiyor. Zaten oyun full fat remastered olacaktı aslında, ama her EA oyununda olduğu gibi zamanları kalmadı.

Başlangıcı çok güzel. Muse'un Hurricanes and Butterflies şarkısını çok güzel kullandılar.

Uzun uzun anlatırım bir ara. NFS fanı olarak bence eğlenceli, ama ismi yanlış.
Evet oynadım ama (Bana göre)en kötüsüydü.
(Çok teşekür ederim şarkının ismini verdiğin için :)

Yeni konular

Geri
Yukarı