Need For Speed No Limits Google Play'den Nasıl İndirebilirim?

M.CaN

Kilopat
Makaleler
16
Yer
Kırşehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, ben Need for Speed'in No Limits isimli mobil oyununu hâlâ bekliyordum. Aslında oyunun şubat ayında çıkmış olduğunu öğrenince Google Play'e girdim ancak sonuçlar içinde çıkmıyor çükü ülkemize sunulmamış. Ücretsizmiş ayrıca. Apk indireyim dedim Almanca dilinde çıktı. Telefon dilini İngilizce yapınca da çıkmadı. Sanırım bölge değiştirmemiz isteniyor. VPN ile veya herhangi bir şekilde kendi telefonumdan Google Play üzeriden indirebilir miyim?

Bunu da denedim şimdi ancak bu da farklı bir dilde. Google Çeviri'den bakınca Felemenkçe olduğunu gördüm ve ayarlarda dil ayalarını vs. bulamadım. Hoşuma gitmedi böyle hiç grafik ayarı da bulamıyorum gösterilenden daha kötü duruyor gibi. En iyi Most Wanted oynamak diyecektim ancak Samsung Galaxy Apps'ten satın aldığım oyunu orada bulamayınca anladımki herhalde EA sen oyun oynama boşver diyor.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı