Need for Speed oyunu önerisi

NFS 2015 ve heat yerine Payback öneririm. Forza'dan çıkıp NFS oynamaya karar verdiysen oynanış anlamında kritik bir süreç olacak onu söyleyeyim önce. O yüzden oynanış olarak en rahat Payback tavsiye ederim. Hikaye vs de güzeldir. Heat ve 2015 araba sürüşlerini hiç sevmedim, o yüzden maalesef bırakmak zorunda kaldım çok sevmeme rağmen. Gerçekten oynanacak gibi değiller. Bu arada polis vs de olmak istersen rivals da önerimdir. Güzel oyundur.

Rivals ve Payback arasında kaldım. Evet dediğiniz gibi polis de olmak istediğim için Rivals'a biraz daha ısındım. Bir de şimdi alışma süreci var. Hocam aralarında çok sürüş farkı var mı?
Most Wanted 2005.
Hocam çok eski değil mi ?

Hocam çok eski değil mi?
Hocam eğer NFS MW 2005'i daha önce oynamadıysanız/bitirmediyseniz kesinlikle oynamalısınız. Evet biliyorum, grafik olarak tatmin etmeyecek sizi ama gerçekten sokak yarışının piri bu oyundur bana göre. Hikayesi ve atmosferi gerçekten çok farklı. Aynı şey U1, U2 ve Carbon için de geçerli ama hepsini oynamak istemezsiniz belki.

NFS Payback kendim oynamadım ama kuzenim oynarken görmüştüm, hoşuma gitmişti açıkçası. Araç satın alıp modifiye yapabiliyorsunuz. Bir de hatırladığım kadarıyla hurdalık bir arabayı tamir edip güzelleştirme gibi bir imkan da vardı. Yolda denk gelebiliyorsunuz diye hatırlıyorum böyle araçlara.

Hocam grafikleri cidden çok fena. Birde aynı zaman da Rivals var, oda fena bir şeye benziyor.
Evet, Rivals gereksiz yere gömülen çok sağlam bir oyun. Polis + yarışçı kısmını defalarca kez bitirdim. Ayrıca bu oyunda garip bir şeyler var, örneğin aşağıdaki müzik oyuna ait, ve klibin geçtiği bazı yerler oyundaki Redview County'e cidden çok benziyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Most Wanted 2 ilk çıktığında aşırı sevinçle ve mutlulukla para basıp almıştım Most Wanted 1'deki o mükemmel atmosferi verememişti aksine tamamen vasat bir oyun olduğu için tüm NFS'ye küsmüştüm. Neyse sözün özü NFS Most Wanted 2005. Sonra düzelttiler mi bilmiyorum umrumda da değil.

Evet, Rivals gereksiz yere gömülen çok sağlam bir oyun. Polis + yarışçı kısmını defalarca kez bitirdim. Ayrıca bu oyunda garip bir şeyler var, örneğin aşağıdaki müzik oyuna ait, ve klibin geçtiği bazı yerler oyundaki Redview County'e cidden çok benziyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet %90 Rivals alacağım. Ama 30 FPS kilidi var diyorlardı.

NFS Heat oynadım, araba resmen dönmüyor ayriyetten oyunun orjinal dosyasına crack atmazsanız optimizasyonu berbat. Payback ya da Rivals alın derim Payback bitirmiştim sarıyor.

@uykuda

Sen araba ayarlamasını bilmiyorsun demek ki, düz yol arabası yapmışsın tabii ki viraj alamazsın. NFS Heat, NFS oyunları içinde en kolay viraj dönülen oyun; sadece ayarlamasını bilmek gerekiyor.

Geri
Yukarı