Çözüldü Need for Speed Payback hesabım silindi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Noname birisi

Hectopat
Need for Speed Payback oynadım kapattığımda ekranıma Origin'in yedeklemeyle ilgili bir ekranı geldi, başlıklarını tam hatırlamıyorum ama üstte local vardı. Altta bulut yedeklemesi bulut yedeklemesine bastım daha sonra oyuna girdiğimde hesabım silinmişti ama tamamen de silinmemişti belli bir kısmı silinmişti. Yani mesela arabalara yaptığım modifiyeler falan gitmişti hesabım eski haline nasıl döner hiçbir fikrim yok yardım ederseniz sevinirim.

Çözüm
Oyun için yedekleme kısmını local seçmeyi dene düzelmesi lazım. Nasıl yapacağını Google'ye yazarak bulabilirsin.
Oyunda leveliniz vs. duruyor ve sadece araçlara yaptığınız kaplamalar gittiyse yaptığınız her araç modifiyesi için sistemine yüklüyor diğer oyuncular görebiliyor büyük ihtimal o kısmı silinmiştir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı