Need for Speed Payback yanlarken oyunun yavaşlaması

İşletim sistemi
Windows 10

berkemng

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Motorlu Araçlar + Biraz olsun WebMaster
Merhaba arkadaşlar, ben bugün NFS Payback yükledim bilgisayarıma, oyun güzel, kasma veya donma yok ama yanlarken ya da hızla sert viraj döndüğümde yani araba zorlandığında oyun yavaşlıyor, sanki bir anda FPS düşüyormuş gibi oluyor ama FPS değeri normal, oynama yok. Ayarları en düşüğe aldım, yine aynı. Ultra'da da aynı bunun çözümünü nasıl bulacağım? Yardımcı olursanız sevinirim. PC özelliklerim:
  • AMD Ryzen 5 3600 4.0 GHz (overclocklu)
  • ASUS B450M-Dragon
  • ASUS ROG STRIX RX 590
  • G.Skill 3000 MHz 8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
Belki oyun öyle yansıtmak istemiş olabilir 2 kez bitirdim ancak hatırlamıyorum. Oyunun videolarını izle aynı durum söz konusu mu diye bir bak bence. Çünkü FPS'de değişiklik yoksa böyle bir şeyin olmaması lazım.

Yok param yetmedi almaya fırsat bulamadım hala ama linkin çalıştığına eminim bu benim dediğim sorun arkadaşımda yok

Belki oyun öyle yansıtmak istemiş olabilir 2 kez bitirdim ancak hatırlamıyorum. Oyunun videolarını izle aynı durum söz konusu mu diye bir bak bence. Çünkü FPS'de değişiklik yoksa böyle bir şeyin olmaması lazım.

Yok arkadaşımda öyle değil ayrı olarak da oyun yani gine tam akıcı gelmiyor bir dengesizlik var sanki bir arkadaşımda RX 570 ve R5 2600 var onda da bu sorun olmuş ama Intel i5 1050 Ti olan arkadaşımda sorunsuz galiba uyumsuzluk var çok saçma.

Yok param yetmedi almaya fırsat bulamadım hala ama linkin çalıştığına eminim bu benim dediğim sorun arkadaşımda yok

Yok arkadaşımda öyle değil ayrı olarak da oyun yani gine tam akıcı gelmiyor bir dengesizlik var sanki bir arkadaşımda RX 570 ve R5 2600 var onda da bu sorun olmuş ama Intel i5 1050 Ti olan arkadaşımda sorunsuz galiba uyumsuzluk var çok saçma.
Forumda bildiğim kadarıyla orijinal olmayan oyunlar için yardımda bulunmuyorlar, tahminimce konu kilit olabilir.

Motion Blur'den kaynaklı olabilir. Bir de onu kapatıp deneyin.

Yok kapattım yine aynı.
Oyun hiç oynanacak durumda değil ben oyunu iyi ki almamışım sileceğim oyunu çözümü olmaz büyük ihtimal kimse de böyle bir durum olmamış yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı