Need For Speed tavsiyesi

DoktorBey19

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Tıp Doktoru
RAM
8
SSD veya HDD modeli
SSD
Ekran kartı
GTX 1650
İşlemci
10100F
Dün Undergraund 2 bitirdim, Most Wanted hariç hangi oyunu önerirsiniz?

Pro Street: Gamepad varsa ve sürüş yardımlarını kapatırsanız fena olmuyor.
Carbon: Atmosferi kasvetli ama drift mekaniği olsun kanyon yarışları olsun oynamaya değer.
Hot Pursuit Remastered: Yani yoklukta gider seviyesinde bir NFS. Fazlası değil.
The Run: Kısa süreli ama aksiyonu güzel bir oyun. İyi bir hafta sonu geçirmek için kullanılabilir.
NFS 2015: Karanlık olsa da yağmurlu gece atmosferini sevdim ben. Onun için oynanabilir.
Payback: Şu anda en oynanabilir NFS olabilir. Tavsiye ederim.

Pro Street: Gamepad varsa ve sürüş yardımlarını kapatırsanız fena olmuyor.
Carbon: Atmosferi kasvetli ama drift mekaniği olsun kanyon yarışları olsun oynamaya değer.
Hot Pursuit Remastered: Yani yoklukta gider seviyesinde bir NFS. Fazlası değil.
The Run: Kısa süreli ama aksiyonu güzel bir oyun. İyi bir hafta sonu geçirmek için kullanılabilir.
NFS 2015: Karanlık olsa da yağmurlu gece atmosferini sevdim ben. Onun için oynanabilir.
Payback: Şu anda en oynanabilir NFS olabilir. Tavsiye ederim.
Hocam nedense Hot Pursuit oynarken fark ettiğim bir şey var. Oyun bana gerçekçi geldi.

Hocam nedense Hot Pursuit oynarken fark ettiğim bir şey var. Oyun bana gerçekçi geldi.
Yoklukta gider şöyle; kariyer modu şöyle ilerliyor "Yarış seç, araba seç, renk seç, yarış" Yani sanki sürekli Quick Race oynar gibi ilerliyor oyun. O da beni sıkmıştı.

Yoklukta gider şöyle; kariyer modu şöyle ilerliyor "Yarış seç, araba seç, renk seç, yarış" Yani sanki sürekli Quick Race oynar gibi ilerliyor oyun. O da beni sıkmıştı.
Bi süre sonra bende oynamayı bıraktım. Bana gerçekçi gelen kısım arabaların ağırlıklarına göre dönüşleri hızı vs gibi. NFS The Run oynamayı düşünüyorum şu sıralar. Keşke zamanında Steam'de varken alsaydım. Sonrasında Electronic Arts kaldırdı eski NFS leri.

Geri
Yukarı