Need for Speed Unbound V7 güncellemesinden sonra oyuna girilemiyor

İşletim sistemi
Windows 10

dencha

Femtopat
Merhaba. NFS Unbound'un yeni V7 güncellemesinden sonra oyuna bir türlü giremiyorum. EA'den 'play' diyorum ancak oyuna girmeyi keserek yeniden uygulamaya atıyor. Oyun ekranının gelmesini engelliyor. EA App'ten dosyaları repair yaptım ancak yine girmedi. Türkçe yama kullanıyordum acaba bununla alakalı bir sorun yaşatmış olabilir mi? Gerçi repair işleminde bunun düzelmesi lazımdı ancak düzelmedi ve giriş yapmayı hiç başaramadım. Bir çözümünüz var mı arkadaşlar?

Uzun uğraşlar sonrası durumu kendi başıma çözmeyi başardım.

Belgeler\Need for Speed(tm) Unbound\cache adlı klasörün içindekileri sildim, bazı kullanıcılarda sadece bunu yapmak işe yarıyor ancak bende işe yaramamıştı, o yüzden ben de her yolu deneyerek ancak şu şekilde çalıştırmayı başardım:
Oyun yüklü olduğu konumdaki 'Need for Speed EXE' dosyasını sağ tık Uyumluluk'tan yönetici olarak çalıştır deyip uygulayın, kısayolunu masaüstüne atın. EA Games uygulamasını da aynı şekilde yönetici olarak çalıştır'a ayarlayın.

Ancak şöyle bir durum var, oyuna EA uygulamasından değil masaüstüne yönetici olarak çalıştır deyip attığınız Need for Speed Unbound kısayolundan girmelisiniz, yoksa EA uygulamasından girmeye çalıştığınızda sistem EA uygulaması ekranını açıp kapatıyor ve oyuna girmiyor.

Her şeye rağmen hata alırsanız, oyundan çıkıp tekrar giremezseniz eğer, belgelerdeki Need for Speed Unbound cache dosyasını kontrol edin, tekrar dosyalar gelmiş olabilir onları yeniden silin. Sonra PC'yi kesinlikle tekrar başlatın öyle girmeyi deneyin.

Ben EA denen kronik sorunlu firmanın oyuna girmeme sorununu bu şekilde çözmeyi başardım, umarım birçok kişiye yardımı dokunur.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı