Need for Speed Unbound zorluğu nasıl çözülür?

Attacksaw

Kilopat
Makaleler
12
Oyunu 3 saattir oynuyorum ve hiçbir yarışı birinci bitiremedim. İlk defa bir yarış oyununda böyle bir şey yaşıyorum. Oyun mu çok zor bende mi sıkıntı var? :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Sakın almayın hemen iade edersiniz. Ben oyunu 10 dk oynadım. Berbat rezalet. Oyun animeden ibaret drift atarken bile grafiti gibi animasyonlar oluyor oyunun gerçekçiliği yok. Üstelik o animasyonlar yüzünden drop yiyorum RAM yetmiyor.
Alacaksanız heat alın en iyisi o.
Onuda oynadım bir süre.

Unboundu sürekli gömüyorlar ancak ben aksine beğendim ve şu an oynamaya devam ediyorum. 17 Mayısta aşağıdaki indirim ile satın aldım ben oyunu. O zamandan beri ara ara girip oynuyorum. Her yarışta birinci olamıyorsunuz zaten. Özellikle driftler daha bir zorlu oluyor ama oyunun mantığı da bu zaten. Ona göre araba çeşitliliğin olması gerekiyor. Oynadıkça çözüyorsun. Yarışlardan daha çok polis kovalamacaları yoruyor beni de. Özellikle polislerden kaçabilmek için aracını sağlamlaştırman ve dayanıklılığını artırmak gerekiyor. Oyun animasyonlarını ise ben beğendim.

Oyunu beğenmeme rağmen 1.200,00 TL'yi hak eden bir oyun değil. İndirim bekleyip alınmalı. Kesinlikle. Ben aşağıda da görüldüğü üzere ucuza aldım.

Buy.jpg

Sakın almayın hemen iade edersiniz. Ben oyunu 10 dk oynadım. Berbat rezalet. Oyun animeden ibaret drift atarken bile grafiti gibi animasyonlar oluyor oyunun gerçekçiliği yok. Üstelik o animasyonlar yüzünden drop yiyorum RAM yetmiyor.
Alacaksanız heat alın en iyisi o.
Onuda oynadım bir süre.

Hocam bence unbound kötü bir oyun değil. Siz o tarzı sevmiyorsanız o başka. Ben seviyorum. Belki de çoğu kişi seviyordur.Birkaç gün önce aldım ve şimdiden 50 saati devirdim.Tarzı hoşuma gitti.Ayrıca grafiti sevmiyorsanız ayarlardan kapatın. Herkes adına konuşmamak lazım.

Evet zorluk 3 kademeliymiş ben 2. de oynuyormuşum 1 yaptım bir tık iyi oldu ama araca falan çarpınca direkt 3-4 kişi seni geçiyor. Forza da alıştığımız payback özelliği olmadığı için çok ciddi geriyor. Oyunu bende beğendim araç sesleri ve modifikasyon gayet güzel bence. Forza da bile bu kadar egzoz sesi ayarı yok.

Oyunu 3 saattir oynuyorum ve hiçbir yarışı birinci bitiremedim. İlk defa bir yarış oyununda böyle bir şey yaşıyorum. Oyun mu çok zor bende mi sıkıntı var? :D
Hocam ben kol ile oynadım klavye ile nasıl yapılıyor bilmiyorum ancak R2(gaz) a basılı tutarken döneceğiniz zaman L2(fren)'e basınca drift atmaya başlıyorsunuz ben oyunun başlarında kullandığım arabalarda drifti hep %20 lere yakın tuttum, yapay zeka dönüşleri iyi yapamıyor o sırada geçiyordum. Yine de daha rahat, kafa dinlemek için oynuyorsanız tavsiyem kolaya alın daha çok zevk alırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı