Çözüldü Need for Speed Underground 2 kasıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

tyms2

Centipat
Arkadaşlar şimdi Need for Speed Underground 2 indirdim fakat sistemimin hayli hayli yetmesine rağmen kasıyor. FPS sayacı 9'dan yukarı çıkmıyor, belki FPS sabitleme açıktır diye baktım ama o da açık değil bunun nedeni ne olabilir acaba?

Çözüm
Hocam crack sıkıntı olabilir ama neyse hangi çözünürlükte oynuyorsunuz mod veya yamı mı kurdunu.

Mod veya yama kurmadım. Çözünürlükle alakalı olacağını düşünmüyorum. 4-5 kere farklı yerlerden indirdim hepsinde aynı sorun.
Arkadaşlar çözümü buldum, internetten geniş ekran fix diye bir şey indirdim oyunun dosya konumuna attım ve çözüldü.
Hocam crack sıkıntı olabilir ama neyse hangi çözünürlükte oynuyorsunuz mod veya yamı mı kurdunu.

Mod veya yama kurmadım. Çözünürlükle alakalı olacağını düşünmüyorum. 4-5 kere farklı yerlerden indirdim hepsinde aynı sorun.
Arkadaşlar çözümü buldum, internetten geniş ekran fix diye bir şey indirdim oyunun dosya konumuna attım ve çözüldü.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı