Need for Speed Underground 2 Online

Ahmet Burak

Kilopat
Makaleler
5
Yer
Mersin, Turkey
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart - Asus Prime B450M K-II
İşlemci - Ryzen 5 5600G
İşlemci Soğutucusu - Dark Freezer X127
Ram - 2x8 Goodram 3600 MHz DDR4
SSD - 512 GB Goodram M2.0
Kasa - Darkflash Pollux Mesh
PSU - Aigo 650W 80+ Bronze
Monitör - AOC 24G2SAE/BK
Klaveye - HP Pavilion 800
Mouse - Gamepower Ursa
Hoparlör - Logitech Z213
Kulaklık - Superlux HD681
Harici Ses Kartı - Behringer UMC202HD
Meslek
Öğretmen
Herkese merhaba arkadaşlar.
Biliyorum ki bu oyunun hala sevenleri var. Ve online oynayamıyorlar. O yüzden bende size Game Ranger adlı programla nasıl NFS U2 online oynayabileceğimizi anlatacağım.
Arkadaşlar yapmamız gerekenler şunlar.
1- Game Ranger'i indiriyoruz.
2- Oyunumuzu v1.2 ye yükseltiyoruz. ( Nasıl yapıldığını bilmiyorum. O yüzden ben direk v1.2 yi indirdim.)
3- Oyunun uyumluluğunu Windows XP SP2 yapıyoruz.
4- Game Ranger i açıp bir hesap oluşturuyoruz. Sonra oyunlar kısmından NFS U2 yi seçiyoruz.(Daha birçak eski oyun da var. Sadece NFS U2 için yapılmış bir program değil.)
5- Oyunun simgesine sağ tıklayıp gelişmiş den yönetici olarak çalıştır a tıklıyoruz.
Ekran Alıntısı.PNG

Ve son olarak. Game Ranger den bir sunucuya giriyoruz veya biz bir sunucu oluşturuyoruz. Ve oyun başlıyor. Ondan sonra siz sadece profilinizi seçiyorsunuz. Geri kalan herşey otomatik bir şekilde kendiliğinden oluyor. Ondan sonra arabanızı seçin ve yarışa hazırsınız.

Benim Game Ranger ismim Ahmet Burak ekleyebilirsiniz. Hilesiz bir şekilde yarışırız.
Bir sorunuz varsa sorabilirsiniz.

Arkadaşlar ilgilenen yok mu? Yabancılarla oynamaktan sıkıldım. Hepsi hile.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı