Neil Druckmann, Naughty Dog'un yeni duyurulmamış oyununun yazarı/yönetmeni oldu

Oyunun bütçesi ve Sony adına konuşursak Last of Us 2 o kadar da iyi bir satış başarısı elde etmedi. Aynı yıl çıkan Spider-Man Miles Morales bile bir DLC olmasına rağmen daha fazla satmıştı.
Spider Man farklı hocam. Daha geçen film fragmanlarına bakarken The Marvels adındaki yapımın tanıtım fragmanını gördüm ve 3 hafta içersinde 17 milyon izlenme oranına ulaşmıştı. Marvel ismi her daim iyi satış rakamlarına ulaştırır.

Bundan dolayı The Last of Us ile Spider Man karşılaştırılamaz. Spider Man en berbat şekilde satışa çıksa bile tüm exclusive oyunlardan daha fazla satar.

Satışın iyi olmasının sebebe efsane bir oyunun orataya çıkmış olması oyun o kadar iyiydiki kimse sjw yi umursamadı ama bu oyun sjw olayları olmasa çok daha fazla satacağına eminim.
Bunda hepimiz hemfikiriz.

Spider-Man farklı hocam. Daha geçen film fragmanlarına bakarken The Marvels adındaki yapımın tanıtım fragmanını gördüm ve 3 hafta içerisinde 17 milyon izlenme oranına ulaşmıştı. Marvel ismi her daim iyi satış rakamlarına ulaştırır.

Bundan dolayı The Last of Us ile Spider-Man karşılaştırılamaz. Spider-Man en berbat şekilde satışa çıksa bile tüm exclusive oyunlardan daha fazla satar.

Hocam Spider-Man bir çizgi roman karakteri olmaktan çok öte bir karakter. Kıyafetleri, Filmleri, Oyunları, Çizgi romanları, Oyuncakları, Kitapları falan neredeyse her yere girmiş bir karakter. Spider-Man 2 eminim ki GoW ragnarökten daha çok heyecan yaratacaktır hocam sırf "Spider-Man" olduğu için.

Satışın iyi olmasının sebebe efsane bir oyunun orataya çıkmış olması oyun o kadar iyiydiki kimse sjw yi umursamadı ama bu oyun sjw olayları olmasa çok daha fazla satacağına eminim.
Ilk çıktığı dönem SJW'nin yanında iki olay daha patlak verdi o yüzden siz SJW'den rahatsız olanları çok görmediniz.

1. patlak veren olay oyunun tüm hikâyesinin internete sizmasiydi.
2. patlak veren olay ise hikâyeyi sızdıran kişinin şirketten biri olması ve şirketteki hikayeyi sızdıran kişinin şirketteki dandik çalışma şartları olduğunu söylemesi iddiasıydı.

Nasıl ki Rockstar haftada 100 saat çalışma süresi mi olur diye linç yediyse aynı linci Naughty Dog'da yedi.

Spider-Man 2 eminim ki GoW ragnarökten daha çok heyecan yaratacaktır hocam sırf "Spider-Man" olduğu için.
Bazilari GOTY alacağına bile inanıyor oyunun. O kadar heyecanlı olan var yani. Ha tabii oyun sektörüyle alakası olan Zelda, Baldur's Gate 3 ve Starfield varken alamayacağını biliyor.

Bazilari GOTY alacağına bile inanıyor oyunun. O kadar heyecanlı olan var yani. Ha tabii oyun sektörüyle alakası olan Zelda, Baldur's Gate 3 ve Starfield varken alamayacağını biliyor.

Aday olur ama büyük ihtimal GOTY Zelda'nın olacak Türkiye'de çok konuşulmadı ama Zelda'nın çok büyük bir hayran kitlesi var eğer Starfield bahsettikleri gibi çıkarsa Starfield kesin alır ama o da çok zor bir iş.

Aday olur ama büyük ihtimal GOTY Zelda'nın olacak Türkiye'de çok konuşulmadı ama Zelda'nın çok büyük bir hayran kitlesi var eğer Starfield bahsettikleri gibi çıkarsa Starfield kesin alır ama o da çok zor bir iş.
Aday olacak tabii. Aday sayısını 6'ya tamamlamak için kötü olsa bile koyacaklar. Ha ama dediğim gibi Zelda, Baldur's Gate 3 ve Starfield varken alamaz. Baldur's Gate 3'ü de hafife almayın. Çok fazla satan, çok fazla oynanan ve herkesin bayıldığı bir oyun oldu. Hogwarts Legacy gibi çok fazla satan ama eh iştelik bir oyun değil.

Aday olacak tabii. Aday sayısını 6'ya tamamlamak için kötü olsa bile koyacaklar. Ha ama dediğim gibi Zelda, Baldur's Gate 3 ve Starfield varken alamaz. Baldur's Gate 3'ü de hafife almayın. Çok fazla satan, çok fazla oynanan ve herkesin bayıldığı bir oyun oldu. Hogwarts Legacy gibi çok fazla satan ama eh iştelik bir oyun değil.

Evet baldur gates 3 de çok güzel gözüküyor ama Starfield ve Zelda gibi dev isimler yüzünden alamiyacak büyük ihtimal.

Ilk çıktığı dönem SJW'nin yanında iki olay daha patlak verdi o yüzden siz SJW'den rahatsız olanları çok görmediniz.

1. patlak veren olay oyunun tüm hikâyesinin internete sizmasiydi.
2. patlak veren olay ise hikâyeyi sızdıran kişinin şirketten biri olması ve şirketteki hikayeyi sızdıran kişinin şirketteki dandik çalışma şartları olduğunu söylemesi iddiasıydı.

Nasıl ki Rockstar haftada 100 saat çalışma süresi mi olur diye linç yediyse aynı linci Naughty Dog'da yedi.

Hocam bence Spider-Man 2 alamaz fakat GOTY aday gösterilir. Zelda varken nintendocular kaptırmaz o GOTY'yi eminim ben.

Swj varsa bu sefer ben yokum kimse kusura bakmasın PC'ye ilk günden bile çıkartsalar es geçerim oynamam bu sefer zaten Last of Us left behindi zar zor bitirdim o da seriye olan saygımdan dolayı yoksa senaryo mide bulandırıcıydı gerçekten 😀👍

Geri
Yukarı