Neler Dinliyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Opeth favori grubumdur. Onun dışında Katatonia, Riverside, Dream Theater, Sentenced, Orphaned Land, Porcupine Tree, Pink Floyd, Deep Purple, Iron Maiden, Guns&Roses, October Tide, Tiamat, Bullet For My Valentine, Lunatic Soul da dinlerim.

Türkçe Pop, Arabesk Rap hariç duyduğum hoşuma giden her müziği dinlerim yalnız ağır Türkçe Rap dinleyicisiyimdir. Telefonum ve bilgisayarımda playlistimde sadece Türkçe Rap bulunur. Yalnız Saian hariç herhangi bir MC'ye ağır fan değilim Rapçinin değil Rapin fanboyuyum.(Fanboysun diyecenlere hitaben)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Rap tarzlarının neredeyse hepsini (Baddle, Funnky, Hardcore, West Coast, East Coast, Gangsta Rap, R/B...) sadece melanko dinlemem çünkü melanko tarzı bana daha çok pop gibi geliyor.

Porçay dinliyorum öneririm. Ok kid de olabilir. Tabiki de herkesin müzik keyfi farklı. Porçaya da bir Youtube dan bakın derim.:ölü::neo::LOL:

Son düzenleme:
Grup Vitamin

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Grup Vitamin

Ülke ne zor günlerden geçmiş.:(

Erkan Oğur'un Dokunmak albümünü geceleri sakinlik sevenler dinleyebilir. Ayrıca benim dinlemekten ve çalmaktan çok zevk aldığım W.A.S.P, Dream Evil, Trivium, Skid Row, Accept, Dio vb. gibi grupları dinlemelisiniz.

Arkadaşlar, son zamanlarda sokakta geçen arabalarda ve fitness'da falan bir müzik duyuyorum. Dı dı dı dı dı dı dı dı şeklinde güzel bir müzik. Adını bilen var mı? Bir de amege amege gibi var. İsimlerini bilen var mı?

Arkadaşlar, son zamanlarda sokakta geçen arabalarda ve fitness'da falan bir müzik duyuyorum. Dı dı dı dı dı dı dı dı şeklinde güzel bir müzik. Adını bilen var mı? Bir de amege amege gibi var. İsimlerini bilen var mı?

Babam aynı şekilde bana şarkı buldurmaya çalışıyor. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı